همه جا با فرادرس
اکسکوینو

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال پدر گواردیولا با نقش+ عکس های بازیگران و داستان

0

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال پدر گواردیولا با نقش+ عکس های واقعی بازیگران و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال پدر گواردیولا به همراه نقش های بازیگر ها با بازی مهران مدیری ، آرش عدل پرور ، حمید فرخ نژاد و … + عکس های واقعی بازیگران + داستان کامل و مشخصات و بیوگرافی بازیگران تا داستان و دستمزدها و جنجال ها و بیوگرافی نقش های مرد و زن سریال را در ادامه در این صفحه میخوانید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال پدر گواردیولا با نقش+ عکس های بازیگران و داستان

 

اسامی همه بازیگران سریال پدر گواردیولا

سریال “پدر گواردیولا”,محصول سال ۱۴۰۰, جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی است که بزودی بازیگران آن معرفی و جلوی دوربین می روند و از شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد

یکی از نکات مهم این سریال حضور بازیگران چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون و موسیقی ایران است که مورد توجه خیلی رسانه ها قرار گرفته و زمزمه هایی مبنی بر دستمزدهای میلیاردی بازیگران منتشر شده است .

از جمله بازیگران این سریال که ایفای نقش کردند، عبارتند از: مهران مدیری و آرش عدل پرور و حمید فرخ نژاد و تعدادی از بازیگران که در روزهای آتی به جمع بازیگران اضافه خواهد شد.

این سریال با فضایی اجتماعی، قرار است سعید نعمت‌الله در اولین تجربه کار در شبکه نمایش خانگی آن را به زودی مقابل دوربین ببرد.

بیوگرافی بازیگران سریال پدر گواردیولا

خلاصه داستان سریال پدر گواردیولا

در حال حاضر درباره موضوع و خلاصه داستان خبری منتشر نشده است و بعد از انتشار در این بخش بروز رسانی خواهیم کرد. این سریال فعلا در روزهای آینده عوامل سریال ، فیلمبرداری و تصویربرداری را آغاز خواهد کرد.

سعید نعمت الله کارگردان قدیمی و پرکار سینما و تلویزیون است که آثاری چون برادر جان و عقیق ، زیر پای مادر ، پشت بام تهران ، میکائیل و مدینه راه در کارنامه خود دارد. گفتنی است حضور فاطمه معتمدآریا در این سریال تکذیب شد.

جنجال دستمزد بازیگران سریال

بهمن بابازاده؛ خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتر خود نوشت:

برای این سریال باید تیتر زد: «نجومی بگیران»!

نام سریال:«پدر گواردیولا». بازیگران: مهران مدیری (دستمزد۵/۵ میلیارد). آرشAP: دستمزد: ۲ میلیارد. حمید فرخ نژاد: ۴ میلیارد. فیلم نامه این سریال را سعید نعمت الله نوشته است.

پرداخت دستمزدهای هنگفت به بازیگران این سریال حاشیه‌ ساز شده و پیش‌بینی میشود ۵۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شود.

آرش عدل پرور بازیگر سریال پدر گواردیولا

اسامی بازیگران سریال پدر گواردیولا

آرش عدل پرور خواننده پاپ در ۲۱ مرداد سال ۱۳۶۹ در تهران به دنیا آمده و همراه برادرش چند سال است که وارد حرفه موسیقی و خوانندگی شده است

مهران مدیری بازیگر پدر گواردیولا

مهران مدیری بازیگر سریال پدر گواردیولا

مهران مدیری زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. دیپلم است و دانشگاه را نیمه کاره رها کرده است.

عوامل سریال:

سعید نعمت الله

جواد نوروزبیگی

نظرات