همه جا با فرادرس

اعلام حریق زتا و نماینده رسمی آن در سیستم اعلام و اطفا حریق

0

شرکت زتا در سال ۱۹۸۵ در زمینه تولید سیستم های هشدار دهنده آغاز به کار نمود. نماینده رسمی زتا نام شناخته شده ای در صنعت و در میان بیش از ۴۰ کشور جهان می باشد. محصولات  نماینده رسمی زتا این شرکتِ تولید کننده انگلیسی در انگلستان، اروپا، افریقا، خاورمیانه، آسیای جنوبی و امریکای جنوبی معرفی شده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات، لیست این کشور های درخواست کننده محصولات، رو به گسترش است. از اصلی ترین محصولات این شرکت سیستم اعلام حریق زتا است.

 سیستم اعلام حریق

مجموعه ی کامل سیستم اعلام حریق زتا

برای پوشش تمامی نیاز های بازار که دائما در حال تغییر می باشد، نماینده رسمی زتا مفتخر است که خط تولید کاملی از محصولات را تولید کند و این موضوع به این معنی است که مشتریان می توانند در مورد تمامی جزییات مورد نیاز خود در سیستم های اعلام حریق، به نماینده رسمی زتا اعتماد کنند. هم اکنون گستره محصولات سیستم اعلام حریق زتا سیستم های تشخیص حریق متعارف و آنالوگ آدرس پذیر، سیستم تلفن اضطراری اطفای حریق، سیستم تخلیه صوتی، انواع دتکتور های دود، دتکتور تشخیص کربن مونوکسید و گاز های قابل اشتعال را در بر می گیرد. یکی از مزایای داشتن خط تولید کامل به جای خط تولید جزئی، این است که در این حالت سازگاری و هماهنگی محصولات نماینده رسمی زتا با مجموعه، گسترده تر و مطمئن تر می باشد.

 

حمایت از مشتری و وارانتی محصولات سیستم اعلام حریق زتا

نماینده رسمی زتا برای مشتریان خود و کسب رضایت آن ها، احترام فراوانی قائل است و برای اثبات آن تیم پشتیبانی اختصاصی تشکیل داده است که قادرند تحقیقات فنی و لجستیکی انجام دهند. شبکه ای از نمایندگی های مجاز برای استفاده از محصولات

سیستم اعلام حریق زتا پرورش داده شده اند که می توانند خدمات مناسبی در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق ارائه کنند. این محصولات دارای گارانتی کامل ۲۴ ماهه از تاریخ خرید سیستم اعلام حریق زتا هستند.

سیستم اعلام حریق

تیم تحقیق و توسعه نماینده رسمی زتا

همانند تمامی تجهیزات الکترونیکی، یک سیستمِ دائما به روز برای تولید محصولات وجود دارد که به صورت فزاینده ای موثر بوده و قیمت سیستم اعلام حریق زتا را متعادل تر می کنند. بخش وسیعی از درآمد و سود این شرکت برای ادامه سیستم گسترش محصولات، اختصاص می یابد.  نماینده رسمی زتا مجموعه ای است که شامل تولید محصولات جدید و بهبود شرایط و موقعیت محصولات قبلی را دارد. تیمی متخصص در زمینه طراحی در نماینده رسمی زتا فعالیت می کنند که دارای چندین سال تجریه در رابطه با طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق و محصولات مرتبط با آن می باشند. این گروه دائما در تلاش برای کسب تجربه های بیشتر از چالش های متفاوت هستند. نماینده رسمی زتا به عنوان یک تولید کننده همیشه در جستجوی یافتن نیاز های بازار می باشد و در صورت نیاز، محصولات خود را مطابق با آن تغییر می دهد و همیشه آماده دریافت نظرات مشتریان خود است.

انواع محصولات ساخت نماینده رسمی زتا

این سیستم دارای دتکتور دود زتا، دتکتور حرارت زتا، دتکتور گاز زتا که جهت تشخیص جهت گاز CO-LPG-CH4 به کار می رود و همچنین دتکتور ترکیبی دود و حرارت  سیستم اعلام حریق زتا می باشد. از دیگر محصولات نماینده رسمی زتا می توان به آژیر اعلام خطر داخلی زتا و آژیر اعلام خطر خارجی زتا شاسی قابل ریست برگشت پذیر زتا (طلقی)، آژیر فلاشر زتا و چراغ ریموت سردرب زتا جهت نشان دادن حادثه اشاره داشت. کنترل پنل سیستم اعلام حریق زتا که کامل کننده اعضای سیستم هنگام وقوع حادثه است، مجهز به چراغ های LED و چشمک زن بر روی صفحه پنل سیستم می باشد.

آینده نماینده رسمی زتا و محصولات آن

سرمایه گذاری دائمی و داخلی نماینده رسمی زتا و تلاش مستمر شرکت سیستم اعلام حریق زتا برای ارائه بهترین محصولات، به واسطه گردش مالی فزاینده و سود سالیانه آن مشخص شده است. هدف گروه نماینده رسمی زتا این است که مشتریان حال حاضر و مشتریان آینده خود را به وسیله ارائه با محصولاتی که دارای برترین کیفیت هستند حمایت کند. این محصولات با رقابتی ترین قیمت ها عرضه می گردند.

سیستم اعلام و اطفاء حریق

سیستم اعلام و اطفاء حریق شامل دستگاه های الکترونیکی مختلفی است که با یکدیگر کار می کنند و افراد را در مورد آتش سوزی یا سایر موارد اضطراری تشخیص داده و به آنها اطلاع می دهند.

با گذشت سالها ، سیستم اعلام و اطفاء حریق  پیچیده تر شده اند ، و همچنین از آنجا که وجود سیستمهای اعلام و اطفاء حریق یکی از تجهیزات مهم در زمینه ایمنی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ، اداری و صنعتی میباشد ، شرکت های معتبر با در اختیار گرفتن مهندسین واجد الشرایط دارای پروانه اشتغال از سوی سازمان نظام مهندسی دارای قبولی در آزمون سازمان ایمنی و آتش نشانی آمادگی همکاری در زمینه مشاوره و طراحی سیستمهای اعلام و اطفاء حریق با شرکتها و سازمانها می باشد.

پشتیبانی مشتری و ضمانت محصول در سیستم اعلام و اطفاء حریق 

نماینده رسمی زتا برای مشتریان خود ارزش زیادی قائل هستند و برای اثبات آن، یک تیم پشتیبانی اختصاصی ارائه کرده اند که می تواند در زمینه فروش، سوالات فنی یا تدارکات به مشتریان کمک کند.

برخی از اجزاء  سیستم اعلام حریق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریق 

پنل سیستم اعلام حریـق زتا سری  M Plus – اعلام و اطفا حریق

بیم دتکتور سیستم اعلام حریـق زتا موتورایز – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

فلیم دتکتور یا دتكتور شعله ای سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

دتکتور دودی سیستم اعلام حریـق زتا MKII-OP Zeta – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

دتکتور حرارتی ثابت سیستم اعلام حریـق زتا MKII-HF – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

دتکتور اعلام حریـق حرارتی متغیر  سیستم اعلام حریـق زتا MKII-HR  – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

دتکتوراعلام حریـق مولتی سنسور سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

دتکتور گاز  سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

شاسی سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

آژیر اعلام حریـق فضای بیرونی سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

زنگ سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

آژیر سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

فلاشر اعلام حریـق زتا  – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

آژير فلاشر ا سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

ریموت سیستم اعلام حریـق زتا – سیستم اعلام و اطفاء حریـق

 

منبع : http://fsc-co.com

 

نظرات