بیوگرافی و اینستاگرام ستاره معصومی همسر مهدی قائدی + عکس های جنجالی و شغل

0

بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی از ازدواج تا مدلینگ و کشف حجاب تا عکس های قبل از ازدواج + عکس های جنجالی و خانوادگی و شغل و درامد و پیج اینستاگرام ستاره معصومی و خواهر و مادر و خانواده ستاره معصومی را در ادامه با همه حواشی و جنجال های جدید از ایران تا دبی را می خوانید

بیوگرافی و اینستاگرام ستاره معصومی همسر مهدی قائدی + عکس های جنجالی و شغل

بیوگرافی ستاره معصومی

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی متولد ۱۰ بهمن ۱۳۷۰ در بوشهر است و یک خواهر دارد که شباهت زیادی به خودش دارد و بعد از ازدواج با مهدی قائدی فوتبالیست کشورمان نامش بر سر زبان ها افتاد. گفته میشود که اختلاف سنی او با همسرش مهدی قائدی ۷ سال است.

عکس های ستاره معصومی قبل از ازدواج

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی کیست؟

مهدی قائدی فوتبالیست ایرانی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۸ با هم ازدواج کردند. البته قبل از ازدواج، عکس های دو نفره از آنها به عنوان خواهر و یا دخترعموی مهدی قائدی در صفحات مجازی منتشر شد که بعدها مشخص شد که دختری که در کنار قائدی قرار دارد، نامزدش بوده و بعداز مدتی خبر ازدواج شان رسانه ای شد.

بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی کیست

زندگی از ایران تا دبی

بعد از نقل و انتقالات و ترانسفر مهدی قائدی به الاهلی امارات، این فوتبالیست به همراه همسرش به امارات کوچ کردند و هم اکنون ساکن دبی هستند.
بیشتر حواشی ستاره معصومی بعد از رفتن به امارات آغاز شده، از کشف حجاب تا پست ها و عکس های اینستاگرامی جنجالی و حواشی تتلو و ….

عکس خواهر ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

اینستاگرام ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

پیج رسمی اینستاگرام همسر مهدی قائدی با نشانی setareh.masoumi در دسترس عموم قرار دارد و اگر علاقه مند به دنبال کردن این چهره هستید می توانید با فالو کردن تصاویر بیشتری را ببینید.

گفتنی است که مهدی قائدی بازیکن سابق استقلال، هم اکنون در الاهلی بازی می کند و شروع خوبی را در این تیم داشت، اما به تازگی افت کرده و درخشش سابق را ندارد.

عکس های جنجالی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

قائدی و همسرش در دبی زندگی لاکچری و لوکسی را تجربه میکنند و عکس هایی از آنها در مراکز خرید و پاساژگردی و مکانهای لاکچری منتشر شده که نشان می دهد که اوضاع مالی خوب و امکانات رفاهی خوبی دارند.
بیشتر عکس های زن مهدی قائدی بی حجاب است که حواشی زیادی برای این فوتبالیست لیگ برتری داشته است.

بیوگرافی و اینستاگرام ستاره معصومی همسر مهدی قائدی + عکس های جنجالی و شغل

مهدی قایدی فوتبالیست زیر نقش کشورمان (زادهٔ ۱۴ آذر ١٣٧٧ در بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در حاضر در پست مهاجم برای شباب الاهلی بازی می‌کند. او فوتبال حرفه ای را از تیم‌های پایه باشگاه ایران‌جوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

 

نظرات