درخواست فوری آزمایش در منزل

0

چنانچه به آزمایش خون در منزل نیاز دارید میتوانید همین الان درخواست خود را ثبت کنید و یا با شماره

۰۲۱-۷۹۲۹۶ تماس بگیرید، همچنین از طریق واتساپ هم میتوانید با

شماره های ۰۹۱۰۷۵۰۰۹۶۹ و یا ۰۹۱۰۷۵۰۰۹۶۷

درخواست خود را ارسال کنید.

همچنین تست کرونا در منزل نیز با بالاترین دقت و سریعترین زمان پاسخگویی ممکن است.

هزینه تست کرونا در منزل با پایین تعرفه ممکن است

شما در سایت پالسی نو میتوانید لیست متنوعی از چکاپ های سلامتی را

انتخاب و سفارش دهید این چکاپ ها از ۲۵۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان

هستند که بستگی به نوع سفارش شما دارد.

سامانه هوشمند پالسی نو با فراهم سازی بستری کامل و پیشرفته در پی آن است که فرد بیمار بتواند بهترین، راحت ترین و ارزان ترین خدمات پزشکی مورد نیاز خود را پیدا کرده و دغدغه ای جز خود بیماری نداشته باشد.

سامانه هوشمند پالسی نو با فراهم سازی بستری کامل و پیشرفته در پی آن است که فرد بیمار بتواند بهترین، راحت ترین و ارزان ترین خدمات پزشکی مورد نیاز خود را پیدا کرده و دغدغه ای جز خود بیماری نداشته باشد.

در بسیاری از مواقع که خودتان یا دیگر اعضای خانواده دچار بیماری می شوند، ناخواسته دچار استرس و یا عدم تمرکز حواس می شوید، فرض کنید در این شرایط قرار دارید، برای رفع این مشکل چه اقدامی انجام می دهید؟

از کجا و چگونه باید خدمات پزشکی را دریافت کنم؟

سریعترین راه های ممکن چیست؟

 

با خدمات پالسی نو بیشتر آشنا شوید.

آزمایش در منزل

اگر نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل دارید و این امکان برای شما فراهم نیست که به ساختمان های پزشکی و مراکزدرمانی مراجعه کنید، می توانید از خدمات پزشک در منزل پالسی نو بهرمند شوید.

علاوه بر پزشکان عمومی که برای مراحله اولیه بیماری و نیز چکاپ کلی سلامت افراد آماده خدمت رسانی هستند، در موارد تخصصی که نیاز به حضور پزشک متخصص بر بالین فرد بیمار در محل سکونت شما باشد، پالسی نو آماده است تا به کمک شما بیاید. قطعاً یکی از مهم ترین خدماتی که پالسی نو برای کاربران خود درنظر گرفته است ویزیت درکتر متخصص در منازل می باشد. پزشکان متخصص در رشته های مختلف آماده ارائه خدمات پزشکی در منزل به شما دوستان عزیز و عزیزان شما هستند.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری از جمله هزینه ویزیت پزشک، حوزه های ویزیت پزشک متخصص آشنا شوید صفحه ویزیت پزشک متخصص را در سایت پالسی نو حتما ببینید و دنبال نمایید.

 

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون یک آزمایش ساده می باشد و در زمان کوتاهی انجام می شود اما اکثر مراجعه کنندگان برای انجام این آزمایش ساعت ها در آزمایشگاه ها معطل می شوند.

با روش آزمایش در منزل دیگر نیازی نیست که برای انجام یک آزمایش ساده باتوجه به شرایط ویژه کرونا، ساعت ها در آزمایشگاه ها باشید و برخی از مراجعه کنندگان مجبور هستند که این کار را چندین بار در سال انجام دهند که با شرایط آزمایشگاه ها می تواند بسیار دشوار باش، پشنهاد ما آزمایش خون در منزل با پالسی نو می باشد

چگونه میتوان از این خدمات آزمایش درمنزل پالسی نو استفاده کنید؟

کافی است پس از نصب اپلیکیشن پالسی نو وارد قسمت ازمایشگاه شوید و با تکمیل فرم ساده (عکس از تصویر نسخه پزشک و ارسال) و یا انتخاب نوع چکاپ، سریعا در خواست خود را ثبت و آزمایشگاه را در منزل داشته باشید.

آزمایش در منزل

دیگر خدمات ما تزریقات در منزل می باشد که شامل:

 • تزریق آمپول های وریدی و عضلانی
 • تزریق سرم
 • تزریق انواع داروها
 • پانسمان و تعویض پانسمان زخم یا محل جراحی

 

چکاپ در منزل

چکاپ کامل باعث می شود شما به صورت کامل از وضعیت ایمنی بدن خود مطلع شوید و به طور کامل در این آزمایش وضعیت بدن شما مورد بررسی قرار می گیرد. چکاپ کامل را مردم باید جدی بگیرند و با انجام این آزمایش ساده می توانند از بسیاری از بیماری ها پیشگیری کنند و حتی ممکن است برخی از افراد بیماری های مخفی داشته باشند.

توجه داشته باشید که برای انجام اکثر این آزمایشات باید به صورت ناشتا باشید و برخی از آن ها باید صبح زود انجام شود و بهتر است قبل از انجام این آزمایش ها با پشتیبانی سایت پالسی نو تماس بگیرید.

موارد بسیاری در چکاپ کامل مانند چک کردن فشار خون، چک کردن ضربان قلب، چک کردن دستگاه گوارش، چک کردن قند خون، چک کردن وضعیت بدن، آزمایش ادرار، آزمایش پروستات، آزمایش کلسترول و … وجود دارد با انجام این آزمایش به طور کامل از وضعیت بدن خود آگاه می شوید.

 

مزایای چکاپ در منزل

 1. انجام آزمایش در محل
 2. صرفه جویی در وقت
 3. صرفه جویی در هزینه
 4. مناسب برای سالمندان
 5. تمیز بودن محیط خانه
 6. مناسب برای کودکان

 

چکاپ مناسب چه افرادی می باشد؟

 

آزمایش در منزل

آزمایش چکاپ برای تمامی افراد در سنین مختلف توصیه می شود و انجام آن هیچ ضرری ندارد و می توانید از وضعیت بدن خود با خبر شوید. این آزمایش برای سالمندان اهمیت بیشتری دارد و آن ها باید بیشتر به بدن خود اهمیت دهند و به صورت کامل و زیر نظر یک پزشک باید تحت مراقبت باشند.

 

خدمات ویژه پالسی نو

تحویل دارو در منزل، فرصت مناسبی است که برای هر بیمار می‌تواند سهمی در کاهش سختی و درگیری‌های متفرقه‌ی یک بیماری داشته باشد. درحال حاضر پیشگیری بهترین راه درمان است اما اگر با وجود همه پیشگیری‌ها و رعایت‌ها، مبتلا به این بیماری شدید، قرنطینه و دوری از افراد، راه مطمئن‌تری برای حفظ سلامت دیگران است.

یکی از خدمات ویژه پالسی نو ارائه واکسن ها خاص می باشد مانند واکسن آنفولانزا، واکسن هپاتیت، واکسن گارداسیل و … که لازم به ذکر است که شرکت پالسی نو پخش کننده یا فروشگاه نمی باشد و فقط میتواند با استعلام گیری از داروخانه ها جهت تامین واکسن اقدام کند و این فرآیند باتوجه به راه اندازی ی شبکه گسترده در داروخانه ها می باشد.

مراحل و شرایط دریافت و تحویل دارو

برای تحویل دارو آنلاین و استفاده از سرویس‌های خدمات و داروهای آنلاین پالسی نو، می‌بایست چندین مرحله را طی کرد. این مراحل به ترتیب در ادامه ذکر شده‌اند:

 1. از نسخه پزشک عکس بگیرید و در اپلیکیشن پالسی نو بارگذاری کنید.
 2. سرویس مورد نظر را برای رزرو نوبت انتخاب کنید.
 3. تاریخ دلخواه، مرکز مورد نظر و نوع بیمه را انتخاب کنید.
 4. پس از دقایقی مراکز به شما پاسخ خواهند داد، سپس نیاز خود را متناسب با اطلاعات مرکز انتخاب کنید.

بعد از دریافت پاسخ از مرکز شما می‌توانید فیلترهای مورد نظر خود را اعمال کنید. به‌طور مثال می‌توانید نزدیک‌ترین مرکز و یا نزدیک‌ترین نوبت، برای دریافت را انتخاب کنید. اهداف سرویس‌های تحویل دارو درب منزل شبانه روزی شامل یک یا چند مورد واجد شرایط به خانه بیمار است. برای استفاده از این خدمات و ارائه نسخه نیز می‌توان از طریق سفارش آنلاین دارو، نسخه‌های ارسال شده، نسخه‌های فکس شده بهره ببرید. استفاده از خدمات دارو آنلاین به هیج‌وجه شامل داروهایی که بدون پذیرش نسخه پزشک قابل دریافت نیستند یا به‌ طور کلی ممنوعیت ارائه دارند، نمی‌شود.

خوب حالا اگر دقت کنید تمام فرآیند پزشکی از ویزیت دکتر در منزل، خدمات پزشکی( آزمایش خون در منزل، فیزیوتراپی، سونوگرافی، رادیولوژی و  …)، تهیه دارو در منزل فقط با نصب یک اپلیکیشن درمانگاه را در منزل داشته باشید.

نظرات