تفریحات

گلدن ویزای پرتغال | اقامت طلایی پرتغال ۲۰۲۲

0

گلدن ویزای پرتغال را از ویزاپلاس دریافت کنید. کشور پرتغال یکی از کشورهای اروپایی است که این روزها برای سرمایه گذاری مورد استقبال قرار گرفته است. موسسه ویزا پلاس یکی از برترین موسسه های مشاوره در زمینه مهاجرتی است. ویزا پلاس با داشتن وکیل های تراز اول و مشاوران و کارشناسان خبره در راه مهاجرت به افراد کمک می کند. در ویزا پلاس تمامی راه ها و امتیازات فرد بررسی می شود تا بهترین راه مهاجرتی برای او را پیدا کنند و از زندگی مطلوب و مناسبش در یک کشور دیگر مطمئن شوند.

ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال یکی از سریع ترین و راحت ترین راه های رسیدن به شهروندی اروپا است. به همین دلیل، به یکی از محبوب ترین راه ها تبدیل شده است. برای دریافت ویزای گلدن ویزای پرتغال، با خرید ملک در این کشور می توانید اقدام کنید. جمهوری پرتغال کشوری گرمسیر واقع در جنوب غربی اروپا به پایتختی لیسبون است. این کشور هم مرز با اسپانیا بوده و یکی از قدیمی ترین کشورهای قاره اروپا به شمار می رود. جمعیت پرتغال ۱۰٫۲۹۱٫۰۲۷ نفر و مساحت آن ۹۲٫۲۱۲ کیلومتر مربع است. واحد پول پرتغال یورو و زبان این کشور  پرتغالی است. گلدن ویزای پرتغال، مسیر مستقیمی منتهی به دریافت اقامت دائم پرتغال و کلید ورود به اتحادیه اروپا است؛ پس این فرصت خوب را از دست ندهید و همین حالا با مشاوران ویزا پلاس تماس بگیرید.

ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال

پرتغال یکی از قدیمی ترین کشور های حوزه اتحادیه اروپا است. این کشور آب و هوای گرم و مطلوبی داشته و  هم مرز با کشور اسپانیا و واقع در اروپای غربی است. در برخی کشورها خرید ملک یکی از روش های منتهی به دریافت اقامت و تابعیت است. این اتفاق نیز در کشور پرتغال قابل انجام بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی قابل دسترسی است. گلدن ویزای پرتغال در واقع یک اقامت موقت قابل تمدید ۵ ساله و بدون شرط حضور و اجبار برای اقامت دائم در این کشور است و فرد در نهایت می تواند شهروندی این کشور را دریافت نماید.

برای دریافت اقامت طلایی پرتغال به مدارکی نیاز است تا به کمک آن فرد بتواند ویزای طلایی پرتغال را دریافت کند.  زمانی که درخواست فرد متقاضی مورد تایید قرار بگیرد، باید مبلغ مورد نیاز برای این نوع سرمایه گذاری را پرداخت کند. پس از ده الی بیست روز، کارت اقامت ساله پرتغال را دریافت خواهد کرد که قابل تمدید برای ۵ سال نیز هست.

همانطور که گفتیم برای این کار به مدارکی نیاز است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت گلدن ویزای پرتغال (اخذ اقامت طلایی پرتغال) از طریق خرید ملک شامل موارد زیر است:

 • اخذ شناسه مالی پرتغال (NIF)
 • اثبات تمکن مالی به میزان مورد نیاز برای سرمایه گذاری
 • پاسپورت و مدارک هویتی متقاضی و همراهان
 • عکس پاسپورتی متقاضی و همراهان
 • تعهد اثبات مالیات در پرتغال
 • اثبات سابقه سفر به حوزه شنگن
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • بیمه درمانی عمومی
 • گواهی عدم سوء پیشینه از کشور مبدا معتبر برای حداقل یک سال
 • سوگند نامه رعایت تمامی قوانین سرمایه گذاری به مدت ۵ سال
 • تعهد اثبات مالیات در پرتغال
 • اثبات سابقه سفر به حوزه شنگن

کارشناسان ویزا پلاس تمامی این مدارک را به صورت کامل برای شما توضیح داده و اهمیت هر یک را به ترتیب مشخص می کنند. همچنین آنها در هر مرحله در کنار شما هستند و به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد تا راحت و بدون دردسر، برای دریافت این ویزا اقدام کنید.

ویزای پرتغال

اقامت طلایی پرتغال ۲۰۲۲

افراد زیادی قصد اخذ اقامت و شهروندی کشورهای اروپایی را دارند و نمی توانند به صورت مداوم در کشور مقصد حضور داشته باشند. یکی از جذاب ترین راه ها در سال ۲۰۲۲، اقامت طلایی پرتغال است. گلدن ویزای پرتغال که قطعا اسم آن را به گوش همه شما خورده باشد. این روش یکی از انواع روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال است که منجر به اقامتی بدون نیاز به شرط حضور می شود، که در نهایت می توان آن را به اقامت دائم و شهروندی پرتغال نیز تبدیل کرد. نداشتن شرط حضور حتی به هنگام درخواست برای اخذ تابعیت این کشور از نکات قابل توجه و جذاب این روش به شمار می رود.

همانطور که اشاره کردیم، از نکات جالب توجه این اقامت اجازه کار و نداشتن شرط حضور است. شخص چنانچه تنها دو هفته در طی دو سال در کشور پرتغال حضور داشته باشد، کافی است. همچنین خرید ملک در پرتغال یکی دیگر از راه های دریافت گلدن ویزای پرتغال می باشد. شما با ویزا پلاس می توانید برای ویزای گلدن پرتغال یا هر ویزای دیگری اقدام کنید و تا آخر همراهی وکلا و کارشناسان ما را داشته باشید.

نظرات