نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه تهمتن شبکه نسیم + قوانین و شرایط مسابقه تهمتن

1

نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه تهمتن شبکه نسیم + قوانین و شرایط ثبت نام

شرکت و ثبت نام در مسابقه تهمتن شبکه نسیم برای عموم آزاد است و همه میتوانند به صورت انفرادی و یا خانوادگی با هر شغل و کسب و کاری در این مسابقه شرکت کنند. در ادامه شرایط ، نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه تهمتن شبکه نسیم + قوانین و زمان ثبت نام و شرکت در مسابقه تهمتن را بخوانید

مجله حرف تازه – مسابقه تهمتن جدیدترین مسابقه شبکه نسیم با اجرای آیدین ختایی و بهداد سلیمی است که از ۲۸ آبان ۱۴۰۰ در روزهای جمعه و شنبه و یکنشبه ساعت ۲۳ پخش میشود و شرکت در مسابقه «تهمتن» برای عموم آزاد است و کسانی که در آزمون راستی آزمایی پیروز شوند و پتانسیل ورزشی داشته باشند به این مسابقه راه پیدا می‌کنند.

این مسابقه آیتم‌های متنوعی دارد و قرار است در مرحله نهایی که میانِ ۴ برگزیده اتفاق می‌افتد «تهمتن» ایران معرفی شود.

نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه تهمتن شبکه نسیم + قوانین و شرایط مسابقه تهمتن

سایت ثبت نام مسابقه تهمتن شبکه نسیم

مسابقه بزرگ تهمتن به تهیه کنندگی رضا نصیری با هدف تقویت فرهنگ پهلوانی، ترویج زندگی سالم، جمعه و شنبه، ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم می رود. این مسابقه با حضور ۲۵۶ ورزشکار در چهار گروه در حال تولید است که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به صورت خانوادگی به این برنامه آمدند تا با توانمندی‌های جسمی، قدرتی و توان هوازی با یکدیگر به رقابت بپردازند و پیج اینستاگرام این مسابقه به نشانی tahamtantv در دسترس عموم قرار دارد.

تهمتن، با اجرای آیدین ختایی، ورزشکار و بهداد سلیمی، قهرمان جهان و المپیک در ۱۰۰ قسمت از شبکه نسیم پخش خواهد شد. داوطلبان شرکت در این برنامه، پس از راستی آزمایی و مسابقات‌ اولیه، وارد این مسابقه شده‌اند.

معرفی شرکت کنندگان و ورزشکاران مسابقه تهمتن

در مسابقه تهمتن شخصیت‌های مختلف که اهل ورزش‌های متنوع هستند شرکت می کنند و علاوه بر این آمادگی جسمانی بالایی مهم است، هوش و زکاوت هم اهمیت دارد.

شرکت کنندگان برخی آیتم‌ها را می‌توانند با خلاقیت خودشان برنده بشوند. رضا نصیری درباره شرکت کنندگان مسابقه تهمتن چه کسانی هستند گفت: در فیلم‌های مستندی که تهیه کرده‌ایم، هر ورزشکار را در کنار خانواده‌اش نشان می‌دهیم. مخاطب متوجه می‌شود او با فرزند و پدر و مادرش چه رابطه‌ای دارد. در حین مسابقه هم اعضای خانواده شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کنند.

در برنامه ما رزمی کارها، سنگ نوردان، فیت‌نس‌کارها (ورزش های هوازی)، می‌توانند شرکت کنند و نیازی نیست همه سنگین وزن باشند. در این برنامه افرادی آمدند که انواع شغل‌ها را داشتند. در تهمتن هم شرکت‌کننده آتش نشان داشتیم و هم تکاور نیروی دریایی، معلم، پزشک و مشاغل دیگر.

شرکت کنندگان مرحله نهایی و فینال

به گفته نصیری ۲۵۶ نفر شرکت‌کننده که اهل ۴۵ نقطه کشور هستند، در چهار مرحله با هم رقابت می‌کنند. در هر مرحله ۶۴ نفر حضور دارند که نفر اول هر گروه راهی مرحله فینال می‌شود. در نهایت «تهمتن» از میان ۴ شرکت کننده نهایی انتخاب می‌شود.

 

1 دیدگاه در “نحوه شرکت و سایت ثبت نام مسابقه تهمتن شبکه نسیم + قوانین و شرایط مسابقه تهمتن

  1. علی رشیدی گفت:

    سلام وقت بخیر میخوام ثبت نام کنم نمیشه لطفا راهنمایم کنین ممنون

نظرات