همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی رامین سیدامامی King Raam خواننده و همسرش + خانواده و پیج اینستاگرام

0

بیوگرافی رامین سیدامامی King Raam خواننده و همسرش + عکس ها و خانواده و پیج اینستاگرام رامین سیدامامی و سوابق هنری و آهنگ های کینگ رام و زندگی و جنجال های خانوادگی و زندگینامه رامین سیدامامی پسر کاووس سیدامامی جامعه شناس را در ادامه از مجله اینترنتی حرف تازه دانلود کنید

بیوگرافی رامین سیدامامی King Raam خواننده و همسرش + خانواده و پیج اینستاگرام

بیوگرافی رامین سیدامامی

رامین سیدامامی, (Ramin Seyed-Emami) با نام هنری کینگ رام (King Raam), متولد ۱۳ فروردین ۱۳۶۰ در بوشهر می باشد, او خواننده، نوازنده و آهنگساز ایرانی در سبک راک پست پانک و فرزند کاووس سیدامامی فعال محیط زیست و جامعه شناس ایرانی است.

ازدواج و همسرش

وی هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است

عکس های رامین سیدامامی با هنری کینگ رام خواننده

سوابق هنری کینگ رام از تهران تا نیویورک

رامین سید امامی فعالیت هنری خود را در موسیقی از تهران به عنوان خواننده اصلی در گروه هایپرنوا (Hypernova) شروع کرد و سپس در سال ۱۳۸۵ همراه با دیگر اعضای گروه هایپرنوا به نیویورک مهاجرت کرد و در آنجا بصورت حرفه‌ای به اجرای موسیقی پرداخت.

وی بعدها از گروه هایپرنوا جدا شد و با نام هنری کینگ رام به‌طور مستقل فعالیت هنری خود را ادامه داد و هم اکنون به همرها مادرش مریم ممبینی و برادرش مهران ساکن تورنتو کانادا هستند.

بیوگرافی رامین سیدامامی پسر کاووس سیدامامی

او اولین آلبومش را با همکاری تارا آغداشلو و اسفند با نام آواز گرگ‌ها در سال ۲۰۱۱ منتشر کرد و آلبوم دوم وی نیز به نام کرکس که به دو زبان فارسی و انگلیسی اجرا شده بود در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و با فاصله کمی نیز آلبوم سوم خود را به نام تا هزار و نمیدونم چند منتشر کرد که با اقبال فراوانی روبرو شد.
جدیدترین کار هنری وی پادکست مستی و راستی نام دارد که شهرت زیادی دارد و از پلتفرم های جهانی و بین المللی منتشر شد.

همچنین ببینید: بیوگرافی طاها پارسا خواننده دنگ شو (پسر علیرضا شجاع نوری) +عکس و اینستاگرام 

بیوگرافی رامین سیدامامی King Raam خواننده و همسرش + عکس ها و خانواده و پیج اینستاگرام رامین سیدامامی و سوابق هنری و آهنگ های کینگ رام و زندگی و جنجال های خانوادگی

زندگینامه و خانواده رامین سیدامامی

رامین سید امامی در کودکی همراه با خانواده به آمریکا مهاجرت کرد و تا ۱۰ سالگی در آمریکا زندگی کرد و سپس به ایران بازگشت و تحصیلاتش را در تهران گذراند.
ایشان در سال ۷۷ بار دیگر ایران را ترک کرد و برای ادامه تحصیل به تورنتو و پس از آن به نیویورک رفت.
پدرش، کاووس سیدامامی، جامعه‌شناس ایرانی بود که چند سال پیش در زندان درگذشت.

مریم ممبینی، همسر کاووس سید امامی و مادر رامین سیدامامی (کینگ رام) است. وی یک برادر نیز به نام مهران دارد.

عکس های خانوادگی رامین سیدامامی معروف به کینگ رام

بازگشت و فعالیت در ایران

کینگ رام در سال ۲۰۱۴ بعد از ۲۰ سال به ایران بازگشت تا در کشور خودش به فعالیت هنری بپردازد.

ایشان در تئاتری از سجاد افشاریان تعدادی از آهنگ‌های خود را برای اولین بار در ایران اجرا کرد. او در سال ۲۰۱۸ و به دنبال مرگ پدرش کاووس سیدامامی به همراه برادرش ایران را به مقصد تورنتو ترک کرد.

نظرات