فیلم جنجالی ادرار کردن سوفیا اوریستا خواننده آمریکایی روی هوادار مرد در کنسرت را ببینید

0

جنجال ادرار کردن سوفیا اوریستا خواننده آمریکایی روی هوادار مرد در کنسرت و فیلم جنجالی ادرار کردن سوفیا اوریستا خواننده آمریکایی روی هوادار مرد در کنسرت را ببینید

فیلم جنجالی ادرار کردن سوفیا اوریستا خواننده آمریکایی روی هوادار مرد در کنسرت را ببینید

فیلم کامل ادرار کردن سوفیا اوریستا خواننده آمریکایی در کنسرت

سوفیا اوریستا خواننده امریکایی در جدیدترین کنسرتش در نوامبر ۲۰۲۱ برگزار شد و او در یک حرکت غیراخلاقی و زشت بر روی هوادار مرد در کنسرت ادرار کرد.

خواننده آمریکایی رو مشاهده می‌کنید که حین اجرای کنسرت روی سر و صورت یکی از طرفدارانش داره ادرار میکنه! و برخی کاربران گفتند که واقعا جهان به کدام سو داره میره…

نوجه: از انتشار فیلم به دلیل شئونات اسلامی معذوریم

🔹سوفیا اوریستا، پیشکسوت گروه کاور کن، هنگام اجرای برنامه در جشنواره ناگهان رو به جمعیت می‌گوید: “من باید ادرار کنم، چون نمی‌توانم به دستشویی برسم! ” پس چاره‌ای ندارم که آن را به شما نشان دهم.»

ادرار کردن خواننده آمریکایی در کنسرت

سپس این خواننده زن ۳۶ ساله، از یک طرفدار مرد خواست که به روی سن بیاید و به او دستور داد که دراز بکشد و سپس بر روی صورت او ادرار کرد!

🔹 اوریستا پیش از این کار زشت پشت میکروفن می‌گوید: «کله این مرد را برای این کار آماده کنید، چون می‌خواهم این مرد را بالای سن بیاورم و …..!.»

🔹این گروه موسیقی معمولا آهنگ‌های معروف را کاور می‌کند و آنچنان معروف نیست، به همین دلیل عده‌ای بر این باورند که خواننده این گروه این کار زشت را برای بدست آوردن شهرت کرده است

به گفته سخنگوی پلیس ساحل دیتونا، شکایتی به دلیل این اتفاق به پلیس شده و هم اکنون مامورین در حال تحقیق در این رابطه هستند. به گزارش رسانه‌های محلی، طبق قانون مجازات انجام چنین عمل ناشایستی تا یک سال زندان یا جریمه ۱۰۰۰ دلاری است.

نظرات