تفریحات

بیوگرافی کسنیا داویدووا زیباترین زن متاهل ۲۰۲۱ و همسر و فرزندانش + اینستاگرام و شغل

0

کسنیا داویدووا زیباترین زن متاهل جهان ۲۰۲۱ کیست, بیوگرافی کسنیا داویدووا مدل روسی و زیباترین زن متاهل جهان در سال ۲۰۲۱ و همسر و فرزندانش + عکس های خانوادگی و سوابق و شغل و زندگینامه کسنیا داویدووا ملکه زیبایی روسی از مدلینگ تا آشپزی و زیباترین زن جهان ۲۰۲۱ و پیج اینستاگرام کسنیا داویدووا ویکی پدیا و زندگی شخصی وی را در ادامه از مجله حرف تازه دریافت کنید.

بیوگرافی کسنیا داویدووا زیباترین زن متاهل 2021 و همسر و فرزندانش + اینستاگرام و شغل

بیوگرافی کسنیا داویدووا

کسنیا داویدووا, مدل روسی (Ksenia Davydova) به روسی (Ксения Давыдова) متولد سال ۱۹۹۲ در سن پترزبورگ اهل روسیه است. او که در رشته روابط عمومی تحصیل کرده، در زمینه مدلینگ و آشپزی فعالیت دارد و دارای سه فرزند می باشد.

سوابق از مدلینگ تا زیباترین زن متاهل جهان

داویدووا از نوجوانی وارد مدلینگ شده و چند سالی در زمینه مدل تبلیغاتی در میلان فعالیت داشت و همچنین در فعالیت‌ها و زندگی اجتماعی فعالیت زیادی دارد در یک پروژه خیریه برای کمک به خانواده‌هایی با فرزندانی که در شرایط دشوار زندگی قرار می‌گیرند را سازماندهی می‌کند.

او همچنین به آشپزی، سفر و محیط زیست علاقه دارد و در اوقات فراغت، وی ترجیح می‌دهد آشپزی کند.

بیوگرافی کسنیا داویدووا زیباترین زن متاهل 2021

همسر و فرزندان کسنیا داویدووا

کسنیا سال ها پیش ازدواج کرده و یک مادر است. او دارای سه فرزند به نام های آلیس هشت ساله، فلیکس چهار ساله و الیشای دو ساله است.

ملکه زییایی و زیباترین زن متاهل جهان ۲۰۲۱

کسنیا داویدووا اهل سن پترزبورگ برنده مسابقه بین‌المللی زیبایی Mrs. Top Of The WORLD ۲۰۲۱ در لتونی شد و زیباترین زن متاهل جهان ۲۰۲۱ لقب گرفت و به دلیل شیوع کرونا و بسته بودن مرزها، وی در مسابقه آنلاین شرکت کرد.

کسنیا، مادر اهل سن پترزبورگ که قبلا به عنوان مدل در میلان کار می‌کرد. اکنون در مسابقه زیباترین زنان جهان مقام اول را بدست آورد.

عکس جدید همسر و فرزندان کسنیا داویدووا

همچنین بخوانید: بیوگرافی لورا سانچز مدل معروف و همسرش + عکس ها و همکاری با احمد سعیدی

وی در مصاحبه‌ای پس از پیروزی در این مسابقه گفت: به لطف برنده شدن در مسابقه، می‌توانم نماینده روسیه در پروژه‌های زیست محیطی و خیریه در سطح بین المللی باشم. این هدف اصلی شرکت من بود. در عین حال، می‌خواهم نشان دهم که یک زن می‌تواند در بسیاری از زمینه‌های زندگی فردی چند وجهی و هماهنگ باشد.

کسنیا می‌گوید که آماده شدن برای یک مسابقه آنلاین دشوارتر از زیبا نشان دادن خود روی صحنه بود. داویدوا رقبای اصلی خود را سایر زنان روسی و همچنین رقیب لتونی می‌دانست.

وی می گوید که آماده شدن برای یک مسابقه آنلاین دشوارتر از زیبا نشان دادن خود روی صحنه بود. داویدوا رقبای اصلی خود را سایر زنان روسی و همچنین رقیب لتونی می دانست.

عکس همسر کسنیا

صفحه اینستاگرام کسنیا داویدووا

صفحه اینستاگرام کسنیا داویدووا

صفحه اینستاگرام زیباترین زن متاهل جهان در سال ۲۰۲۱ و ملکه زیبایی ۲۰۲۱ با نشانی * در دسترس عموم قرار دارد و بیشتر عکس های همسر و فرزندان و خانوادگی را منتشر کرده است

عکس های جدید کسنیا داویدووا مدل روسی

کسنیا داویدووا کیست

عکس های جدید اینستاگرامی کسنیا داویدووا ملکه زییایی روسی

عکس های جدید کسنیا داویدووا

نظرات