اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال حکم رشد + خلاصه داستان و عکس بازیگران

0

“سریال حکم رشد”، مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی با بازی علیرض مهران است. این سریال محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی ساخته شده است. سریال حکم رشد که به تازگی تولید آن آغاز شده است، حالا قرار است به زودی بر روی آنتن شبکه سوم سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی بازیگران این سریال (بیوگرافی و عکس) و داستان و بیوگرافی بازیگر نقش…می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال حکم رشد + خلاصه داستان و عکس بازیگران

 

خلاصه داستان

سریال “حکم رشد” روایتگر یک ماجرای ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی ساخته شده است. هنوز جزئیات بیشتری از داستان این سریال منتشر نشده است که به محض انتشار در این بخش از مطالب قرار خواهد گرفت.

خلاصه داستان سریال حکم رشد

حسن لفافیان، کارگردان این سریال، تاکنون سریالهایی چون “به رنگ خاک”، “کلبه ای در مه” و “دردانه های خلیج فارس” در کارنامه هنری به ثبت رسانده است.

 

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال حکم رشد به همراه نقش

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال حکم رشد به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: حسن لفافیان، تهیه‌کننده: مهدی فرجی، نویسنده فیلمنامه: سعید نعمت‌الله، مدیر تولید: آرش زینال‌خیری، مدیر فیلمبرداری: محمد ناصری، مدیر برنامه‌ریزی: فرزاد رحمانی، تدوین:مهدی حسینی وند ، طراح چهره‌پردازی: مجید اسکندری، طراح صحنه: حسین عالی نژاد، طراح لباس: الهام شعبانی، صدابردار: مهدی یگانه، فیلمبردار: حسین بذرافشان، بازیگردان: سیامک راشدی، دستیار یک کارگردان: حسن سالار، منشی صحنه: دنیا نادرخانی، عکاس:میثم محمدی ، روابط عمومی: علی‌زادمهر ، پزشک پروژه: فائزه حسینی، کارشناسی انتظامی: رحیم رمضانی، مشاور پروژه: جواد کتابی.

نظرات