تاریخ و زمان دقیق بازی ایران و لبنان مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شد + خلاصه و نتیجه

0

ساعت و تاریخ و زمان بازی ایران و لبنان از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص شد و ایران پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف لبنان می رود جزئیات خبر و محل برگزاری و شبکه پخش زنده مسابقات را میخوانید.

مجله حرف تازه – تیم ملی فوتبال ایران و لبنان در رقابت‌ های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه صیدا بیروت به مصاف هم خواهند رفت.

ایران با ده امتیاز در صدر جدول قرار دارد، کره جنوبی با ۸ امتیاز دوم است و لبنان با ۵ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

تاریخ و زمان دقیق بازی ایران و لبنان مقدماتی جام جهانی 2022 مشخص شد + خلاصه و نتیجه

تاریخ و ساعت بازی ایران و لبنان مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲

این دیدار فردا پنجشنبه ۲۰ آبان از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهدشد. از حواشی پیش آمده در این دیدار اینکه مهدی طارمی در لیست بازیکنان ملی پوش قرار ندارد و این بازی بدون طارمی برگزار میشود.

تیم ملی با دراگان اسکوچیچ در ۴ مصاف قبلی خود مقابل تیم‌های سوریه، عراق، امارات و کره جنوبی صاحب ۳ پیروزی و ۱ تساوی شده است و به رکوردی خوب دست یافته و حالا مهدی طارمی گویا گفته که تا اسکوچیچ روی نیمکت فوتبال ایران است به تیم ملی برنمیگردم

گفتنی است که کره جنوبی نیز در سئول از ساعت ۱۴:۳۰ پذیرای امارات خواهدبود. عراق و سوریه نیز از ساعت ۲۰:۳۰ در بغداد به مصاف هم خواهند رفت.

همچنین ببینید: ماجرای طارمی و اسکوچیچ چیست و علت دقیق حذف طارمی از تیم ملی

جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران

در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیم‌های ملی فوتبال لبنان و ایران گفت: در مسیری که برای صعود به جام جهانی داریم می‌دانیم این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است. قطعا بازی سختی خواهد بود.

وی اضافه کرد: به لبنان احترام می‌گذاریم و می‌دانیم تیم فوق‌العاده خوبی دارند و در خانه بسیار خوب و از موقعیت‌ها خیلی خوب استفاده می‌کنند. با نهایت توان و با جدیت و آمادگی کامل به این بازی می‌رویم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

عباس عطوی ستاره سابق تیم ملی لبنان

عباس عطوی ستاره سابق تیم ملی لبنان در مصاحبه با شبکه «MTV» گفت: ما توانایی این را داریم تا به رتبه های بالاتری برسیم. اگر بتوانیم مقابل ایران یک امتیاز را کسب کنیم و برنده بازی با امارات شویم امتیاز ما به عدد ۹ می رسد و مدعی صعود به جام جهانی می شویم.

وی افزود: تیم ملی ایران صدرنشین گروه است و این اتفاقی طبیعی است چون ایران شانس اول برای صعود به جام جهانی به شمار می آید. پیام من به بازیکنان تیم ملی این است که نباید از ایران بترسید و با تمام قدرت وارد زمین شویم تا نتیجه مطلوب را کسب کنید.

نظرات