همه جا با فرادرس

ماجرای وحشتناک قتل پدر و مادر بوشهری توسط پسر معتادشان + علت قتل

0

ماجرای وحشتناک قتل پدر و مادر توسط پسر معتادشان در بوشهر + علت قتل

قتل پدر و مادر توسط پسر معتاد در بوشهر با چاقو و جزئیات و علت چاقوکشی و کشتن پدر و مادر توسط پسر معتادشان را در این بخش از مجله حرف تازه ببینید.

ماجرای وحشتناک قتل پدر و مادر توسط پسر معتادشان در بوشهر + علت قتل

خبر به کشتن پدر و مادر بوشهری توسط پسر معتادشان همه را شوکه کرد. این مرد ۳۸ ساله که به مواد مخدر اعتیاد دارد در یکی از محلات بوشهر پدر و مادرش را با چاقو به قتل رساند و جسد انها را در کوچه رها کرد.

قتل پدر و مادر در بوشهر

مجله حرف تازه – فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مرد ۳۸ ساله در یکی از محلات بوشهر پدر و مادر خود را بقتل رساند.

سردار حیدر سوسنی اظهار داشت: ساعت ۱۲ امروز در پی وقوع دو فقره قتل عمد در یکی از محلات شهر بوشهر، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر بوشهر و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر شدند که با جسد غرق در خون یک مرد و زن رو به رو شدند.

وی افزود: با حضور در صحنه جرم مشاهده شد یک مرد و یک زن بوسیله چاقو به قتل رسیده و جسد خون آلود آنان در کوچه رها شده است.

همچنین ببینید: ماجرای مرگ و قتل سعیده محمدی وکیل دادگستری + سعیده محمدی وکیل مشهدی کیست؟

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس بوشهر کمتر از دو ساعت از وقوع قتل با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی قاتل ۳۸ ساله را شناسایی و دستگیر و با هماهنگی قضائی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی با اشاره به دستگیری مرد ۳۸ ساله که فرزند این زن و مرد می باشد تصریح کرد: قاتل پس از روبرو شدن با مستندات موجود، در نهایت پرده از این جنایت هولناک برداشت و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

علت قتل

سردار سوسنی گفت: قاتل فرزند این زن و مرد مقتول بوده و به علت اعتیاد به هروئین و اختلاف خانوادگی با پدر و مادر خود درگیر شده و پس از مقاومت آنها به این جنایت هولناک دست زد است و با چاقو آنها کشته است

 

نظرات