بیوگرافی و ماجرای مرگ مغزی دختر نخبه اهوازی بر اثر عمل زیبایی + علت دقیق و عکس

0

اسم و بیوگرافی دختر نخبه اهوازی که قربانی عمل زیبایی شد و ماجرای مرگ مغزی دختر اهوازی بر اثر عمل زیبایی + علت و ماجرای کما و مرگ مغزی دختر ۱۹ ساله اهوازی و دختر نخبه اهوازی با رتبه ۷۰ کنکور سراسری قربانی عمل زیبایی شد کیست و ماجرای کامل و جزئیات حادثه تلخ برای دختر ۱۹ ساله به دنبال تزریق دارو برای انجام عمل زیبایی توسط افراد غیرمتخصص در یکی از کلینیک‌های شهر اهواز بر اثر ایست قلبی تنفسی را در ادامه میخوانید.

بیوگرافی و ماجرای مرگ دختر نخبه اهوازی بر اثر عمل زیبایی + علت دقیق مرگ و عکس

 

بیوگرافی و ماجرای مرگ دختر نخبه اهوازی بر اثر عمل زیبایی + علت دقیق و عکس

مجله حرف تازه – خبر مرگ مغزی دختر ۱۹ ساله نخبه اهوازی بر اثر عمل زیبایی همه را شوکه کرد و عملی که برای زیبالیی قرار بود انجام شود به قیمت جانش تمام شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز این بانوی جوان که تربه خوبی را در کنکور سراسری کسب کرده به دنبال تزریق دارو برای انجام عمل زیبایی توسط افراد غیرمتخصص در یکی از کلینیک‌های شهر اهواز دچار ایست قلبی تنفسی شد و پس از چند مرحله CPR، تلاش کادر پزشکی برای نجات وی بی نتیجه ماند.

این دختر۱۹ ساله دچار مرگ مغزی شده و هم اکنون در کما به سر می‌برد. وی موفق به کسب رتبه ۷۰ کنکور سراسری شده بود.

این دخترجوان که ۱۹ سال دارد ، عمل زیبایی در یک کلینیک غیرمتخصص انجام داده و بعد از تزریق دارو دچار ایست قلبی و تنفسی شد. متاسفانه تلاش پزشکان بعد از چندین مرحله سی پی آر بی نتیجه ماند.

همچنین ببینید: مرضیه طاهریان کارگر نساجی کویر کیست؟ + ماجرای کامل حادثه و علت دقیق مرگ

آخرین وضعیت

دکتر فرهاد سلطانی در خصوص آخرین وضعیت وی گفته که در جریان عمل زیبایی به کما رفته است، اظهار کرد: کماکان بیمار بدحال است و شرایط بالینی خوبی ندارد. وی تحت تنفس مکانیکی در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری است.

وی افزود: با توجه به اینکه ایست قلبی خارج از بیمارستان رخ داده بود و احیای قلبی ریوی انجام شده بود و بیمار پس از آن بعد به بیمارستان منتقل شد، متاسفانه اکنون شانس کمی دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه تزریق دارو برای این دختر ۱۹ ساله به منظور انجام عمل زیبایی در مطب صورت گرفته بود، گفت: در خصوص این موضوع کمیته‌ای تشکیل شده است و موضوع به صورت علمی بررسی می‌شود. به احتمال زیاد، این اتفاق، ناشی از عارضه دارویی و دریافت دارو با دوز بالاتر بوده است./ منابع: رکنا و شهرآرا

نظرات