همه جا با فرادرس

ماجرای جنجالی کلاهبرداری فوتبالیست ایرانی، فوتبالیست کلاهبردار کیست؟ +عکس

0

جنجال کلاهبرداری فوتبالیست سرشناس و معروف ایرانی +عکس و اسم فوتبالیست کلاهبردار کیست و کدام فوتبالیست پرحاشیه کلاهبرداری کرده را با جزئیات کامل و عکس و بیوگرافی وی را در ادامه از این بخش میخوانید

ماجرای کامل کلاهبرداری فوتبالیست ایرانی و بیوگرافی فوتبالیست کلاهبردار کیست +عکس

ماجرای کلاهبرداری فوتبالیست ایرانی و بیوگرافی فوتبالیست کلاهبردار کیست؟

کلاهبرداری فوتبالیست معروف ایرانی خبری است که از روز گذشته در حال انتشار است، اما نامی از این فوتبالیستی که کلاهبرداری کرده برده نشده و مشخص نیست کدام بازیکن فوتبال در اقدامی عجیب با چند فقره کلاهبرداری میلیاردی روبرو شده است.

ایلنا نوشت: یکی از بازیکنان پر حاشیه فوتبال ایران که در یکی از تیم‌های بزرگ بازی می‌کند و در چند سال اخیر درگیر حاشیه‌های زیادی شده است این بار در اقدامی عجیب با چند فقره کلاهبرداری میلیاردی روبرو شده است.

از قرار معلوم این بازیکن با کلاهبرداری میلیاردی قصد دارد تمام اموال خود را نقد کند و از ایران کوچ کند.

او حتی اقدامات اولیه خودش را نیز انجام داده تا بتواند راحت از ایران برود البته گویا از او به خاطر کلاهبرداری اش شکایت شده و ممکن است این فوتبالیست دچار دردسر شود چرا که طلبکارانش دنبال گرفتن مطالبات خودشان هستند و سخت پیگیر هستند تا بتوانند حق و حقوق‌شان را از این بازیکن دریافت کنند.

به نظر می‌رسد نمایش ضعیف و حواشی چند وقت اخیر او با باشگاهش نیز به دلیل همین موضوع و برهم خوردن تمرکزش بوده باشد و باید دید در نهایت شکایت طلبکاران از وی به چه نتیجه‌ای خواهد رسید.

نظرات