بیوگرافی مارتین فورد و همسر و فرزندانش + عکسهای خانوادگی و حواشی مسابقات

0

مارتین فورد, بازیگر و ورزشکار معروف بدنسازی انگیلیسی است. ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل مارتین فورد و همسرش، زندگینامه و جنجال های مارتین فورد، فعالیت های ورزشی، معرفی خانواده و پیج اینستاگرام و عکسهای جدید او و ماجرای ازدواجش و همسرش با عکس های جدید می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی مارتین فورد و همسر و فرزندانش + عکسهای خانوادگی و حواشی مسابقات

 

بیوگرافی مارتین فورد

مارتین فورد, بازیگر و ورزشکار معروف بدنسازی انگیلیسی معروف به”ترسناک ترین مرد دنیا” در ۲۶ مه ۱۹۸۲ در  مینورث، بیرمنگام انگلیس متولد شد. او ۱۵۰ کیلوگرم وزن و ۲۰۳ سانتیمتر قد دارد.

 

فعالیت های ورزشی

فورد در سنین جوانی بازیکن حرفه ای ورزش کریکت شد. او به این ورزش علاقه زیادی داشت اما در اثر یک مصدومیت چندین ماه از میدان دور شد و نتوانست آمادگی خود را برای حضور در ورزش حرفه ای کریکت به دست بیاورد.

بیوگرافی مارتین فورد

از آنجا که او علاقه زیادی به ورزش داشت بعد از چند وقت تصمیم گرفت که به دنیای پرورش اندام پا بگذارد. تلاش فورد در طول این سالها او را تبدیل به الگو و مدل در رشته بدنسازی در کل دنیا کرد.

زندگی شخصی مارتین فورد

وی اکنون معروف به ترسناکترین مرد دنیا است. گفتنی است او از سال ۲۰۱۶ وارد عرصه بازیگری شد و تاکنون در ۱۰ اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته است. از جمله فیلمهای او میتوان به Kingsman: The Golden Circle (۲۰۱۷) ،Redcon-1 (۲۰۱۸)، Accident Man (۲۰۱۸) و… اشاره کرد. مارتین قرار است در دوم آوریل ۲۰۲۲ مقابل سجاد غریبی مبارزه کند.

 

همسر مارتین فورد کیست

مارتین متاهل است. او در سال ۲۰۰۹ با زنی به نام “ساشا استیسی” ازدواج کرد که هفت سال از او کوچکتر بود. حاصل ازدواج مارتین و ساشا دو دختر است. اولین دختر آنها، ایموجن، در سال ۲۰۱۲ به دنیا آمد و پنج سال بعد دختر دیگری به دنیا آمد.

مارتین فورد و همسرش

 

صفحه رسمی در اینستاگرام

صفحه رسمی این ورزشکار مشهور با نشانی martynfordofficial در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. هم اکنون شما میتوانید تصاویر و عکس های شخصی و فعالیت های او بیشتر آشنا شوید.

 

عکسهای جدید مارتین فورد

عکس جدید مارتین فورد

عکس جدید مارتین فورد

عکس جدید مارتین فورد

عکس جدید مارتین فورد و همسرش

عکس جدید مارتین فورد

عکس جدید مارتین فورد

با ما همراه باشید.

نظرات