همه جا با فرادرس
اکسکوینو

فیلم کامل / لحظه سیلی خوردن وحشتناک کارگر هتل چمران شیراز را ببییند

1

فیلم و ویدئوی کامل سیلی خوردن وحشتناک کارگر هتل چمران شیراز هنگام ورود بازیکنان استقلال به هتل و ماجرای کامل سیلی مدیر هتل چمران شیراز به یک کارگر خدماتی و واکنش مسئولان و کاربران را بخوانید

فیلم کامل سیلی خوردن کارگر هتل چمران شیراز را ببییند

ماجرای سیلی خوردن کارگر هتل جنجالی شد، کلیپی کوتاه از سیلی زدن به صورت یکی از کارگران یک هتل در شیراز در حین انتقال بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران توسط مدیر هتل جنجالی شده و واکنش منفی بسیاری را در پی داشته است.

حضور هواداران تیم استقلال در هتل چمران شب گذشته و پیش از بازی فوتبال دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال با حواشی‌هایی همراه بود و سیلی مدیر این هتل به یکی از کارکنان به سوژه شبکه‌های اجتماعی بدل شد که در ویدئوی زیر لحظه سیلی خوردن این کارگر را ببییند:

 

سید مصطفی بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از شیراز، ضمن تایید این خبر و در واکنش به ماجرای سیلی خوردن کارگر هتل چمران شیراز، اظهار داشت: در صورت طرح شکایت و پیگیری از سوی ذینفع بدون اغماض و با قاطعیت و در چارچوب قانون پیگرد قانونی به عمل خواهد آمد.

واکنش ها

دادستان عمومی و انقلاب شیراز تاکید کرد: با توجه به قابلیت گذشت داشتن موضوع، رسیدگی و تعقیب مستلزم طرح شکایت توسط ذینفع است.

مهرزاد مویدی، رئیس کانون هماهنگی شوراهای کار استان فارس نیز در واکنش به این اقدام اظهار داشت: این حرکت از سوی مدیر هتل هتک حرمت جامعه کارگری بوده است و فارغ از اینکه این کارگر رضایت دهد یا خیر، موضوع باید پیگیری شود.

وی با بیان اینکه مایه تاسف است که کلیپ سیلی خوردن این جوان در رسانه‌های بیگانه هم منعکس شده است، افزود: در روزی که نماد ظلم‌ستیزی است این حرکت مدیر هتل آن هم در انظار عمومی کاری غیرقابل پذیرش است هر چند که دلیل سیلی مشخص نیست اما این اقدام به هر روی نباید در انظار عمومی رخ می‌داد.

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان فارس نیز اعلام کرده است: شکوائیه‌ای علیه فردی که به صورت کارگر یک هتل سیلی زده به دادستانی شیراز ارسال می‌شود و باید عین همین رفتار در انظار عمومی با وی صورت گیرد، چون به جایگاه کارگران بی‌حرمتی شده است.

مویدی با تاکید بر اینکه مدیر هتل باید از جامعه کارگری عذرخواهی کند، بیان کرد: این حرکت از سوی ما نابخشودنی است و این امر تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم.

بر اساس این گزارش، براساس قانون مجازات اسلامی سیلی زدن از مصادیق توهین عملی محسوب می‌شود و‌ مجازات آن تا ۹۱‌ روز حبس یا شلاق است.

1 دیدگاه در “فیلم کامل / لحظه سیلی خوردن وحشتناک کارگر هتل چمران شیراز را ببییند

  1. هموطن گفت:

    پس چرا رئیس هتل رو بازداشت نکردن مثل ضارب استاندار
    فقط زورتون به سپاه میرسه

نظرات