بیوگرافی سجاد غریبی و همسر و فرزندانش + عکسهای خانوادگی و حواشی مسابقات

0

سجاد غریبی, ورزشکار معروف پاورلیفتینگ ایران است. ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل سجاد غریبی و همسرش، زندگینامه و جنجال های سجاد غریبی، فعالیت های ورزشی، معرفی خانواده و پیج اینستاگرام سجاد غریبی و عکسهای جدید او و ماجرای ازدواجش و همسرش با عکس های جدید می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی سجاد غریبی و همسر و فرزندانش + عکسهای خانوادگی و حواشی مسابقات

 

بیوگرافی سجاد غریبی

سجاد غریبی (Sajjad Gharibi) ورزشکار معروف پاورلیفتینگ ایران معروف به هالک ایرانی یا هرکول ایرانی در ۲۸ آذرماه ۱۳۷۰ در اهواز متولد شد. پدر برزرگش از پهلوانان بزرگ زورخانه بودند و پهلوانی را از ایشان به ارث برده است. وی داری مدرک کارشناسی بازرگانی از دانشگاه آزاد بوشهر است. او هم اکنون ساکن بوشهر و ۱۸۰ کیلو وزن دارد.

 

فعالیت های ورزشی

غریبی از ۲۰ سالگی ورزش حرفه ای را آغاز کرد. از سال ۱۳۸۸ پاورلیفتینگ کار می‌کند و بدنسازی را از ۱۳۹۳ فرا گرفته‌است. او علاقه ای شدید نیز به بوکس دارد.

بیوگرافی سجاد غریبی

وی درسال ۲۰۱۷ اعلام کرد که میخواهد به عنوان اولین ایرانی (به طور غیررسمی آریو دایوری) در مسابقات کشتی کج nxt شرکت ولی پس از رد صلاحیت او دیگر اصراری برای عضو شدن نداشت.

سجاد غریبی هالک ایران

حالا قرار است یک مسابقه بزرگ بوکس بین سجاد غریبی و مارتین فورد مشهور به “ترسناک‌ترین مرد روی کره زمین” در ورزشگاه O۲ لندن با ظرفیت ۲۰ هزار نفر برگزار شود. پیش‌تر قرار بود در سال ۲۰۱۸ این مبارزه برگزار شود و حالا مشخص شد در تاریخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ برگذار می شود.

 

از داداشی تا حضرت امام علی (ع)

غریبی می گوید: “من ورزشکارهای زیادی دوست دارم همشون برا من قابل احترامن روحشون شاد بیت الله عباس پور و داداشی جهان پهلوانان تکرار نشدنی هستن؛ الگوی و سلطان عشق من حضرت علی (ع) و امام حسین (ع) هست.”

سجاد غریبی اعتقادات مذهبی

 

همسر سجاد غریبی کیست

از وضعیت تاهل سجاد اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

 

سفر به سوریه

در اوایل تابستان ۱۳۹۵ خبر نام‌نویسی هالک ایرانی برای شرکت در جنگ سوریه خبرساز شد. او به خبرگزاری فارس گفت: “من مسلمان شیعه هستم و با تمام مسلمانان شیعه که ادعای مسلمانی می‌کنند اما حاضر نیستند به کس دیگری کمک کنند مخالفم. من همیشه مدافع اهل بیت و کشورم خواهم ماند. برای مدافعین حرم و اعزام به سوریه نام‌نویسی کردم و اگر لایق باشم حتماً می‌روم و تا جایی که بتوانم از حرمین و از کشورم دفاع می‌کنم.”

 

صفحه رسمی در اینستاگرام

صفحه رسمی این ورزشکار مشهور با نشانی sajadgharibiofficial در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. هم اکنون شما میتوانید تصاویر و عکس های شخصی و فعالیت های او بیشتر آشنا شوید.

 

عکسهای جدید سجاد غریبی

مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد

عکس ترسناک سجاد غریبی

عکس جدید سجاد غریبی

عکس جدید سجاد غریبی

عکس جدید سجاد غریبی

عکس جدید سجاد غریبی

با ما همراه باشید.

نظرات