تفریحات

ساعت فینال مسابقه دانیال شه بخش در مسابقات بوکس قهرمانی جهان ۲۰۲۱ صربستان

0

زمان و ساعت مبارزه دانیال شه بخش در مسابقات بوکس قهرمانی جهان ۲۰۲۱ صربستان

برنامه و زمان مسابقه بوکس دانیال شه بخش در مسابقات بوکس قهرمانی جهان صربستان ۲۰۲۱ بعد از صعود به فینال رقابت های قهرمانی بوکس جهان در صربستان و ساعت مبارزه دانیال شه بخش با عبدالمالیک خالوکوف ازبکستانی ۲۰۲۱ بلگراد را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

ساعت فینال مسابقه دانیال شه بخش در مسابقات بوکس قهرمانی جهان 2021 صربستانبروزرسانی جدید:

دانیال شه‌بخش، بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم ایران که قرار بود امروز (پنج‌شنبه ۱۳ آبان) در مسابقه نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف خالوکوف برود، به دلیل مصدومیت به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد. شه‌بخش در بازی یک‌چهارم نهایی مقابل حریف اهل لیتوانی، از ناحیه عصب ابرو و چشم آسیب دید.

🔹 بوکسور ۲۱ ساله و تاریخ‌ساز تیم ملی در این رقابت‌ها با ۴ پیروزی و کسب مدال برنز، ایران را به اولین مدال جهانی در این ورزش رساند.

 

دانیال شه‌بخش، بوکسور ‌وزن ۶۰ کیلوگرم ایران برای تاریخ‌سازی و کسب نخستین مدال بوکس ایران، (پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰) با عبدالمالیک خالوکوف ازبکستانی مبارزه می‌کند. خالوکوف ۲۱ ساله مدال طلای المپیک جوانان را در کارنامه دارد و بوکسور شناخته شده‌ای محسوب می‌شود.

🔹گفتنی است، دانیال شه‌بخش با برتری در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات بوکس قهرمانی جهان، ضمن صعود به دیدار نیمه‌نهایی موفق به تاریخ‌سازی و قطعی کردن نخستین مدال جهانی بوکس ایران شده است.

همچنین بخوانید: بیوگرافی دانیال شه بخش بوکسور المپیکی و همسرش + عکسهای خانوادگی و مسابقات 

ساعت مبارزه دانیال شه‌بخش و عبدالمالیک خالوکوف ازبکستانی

شه بخش بوکسور المپیکی ایران در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان ۲۰۲۱ صربستان، موفق شد با برتری برابر حریف خود، با راهیابی به مرحله نیمه نهایی، برای اولین‌بار بوکس ایران را صاحب مدال مسابقات جهانی کند.

بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در مرحله یک چهارم وزن خود با “ادگاراس اسکوردیلیس” از لیتوانی مبارزه کرد و مقتدرانه در هر سه راند متوالی به پیروزی رسید تا با تثبیت مدال برنزش، نام خود را در تاریخ بوکس ایران جاودانه کند.

این نخستین مدال بوکس ایران در تاریخ رقابت‌های جهانی است. نایب قهرمان آسیا در مرحله نیمه‌نهایی با برنده دیدار ازبکستان و روسیه مبارزه خواهد کرد.

رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان از روز دوشنبه هفته گذشته در بلگراد پایتخت صربستان آغاز شده و تا ۱۵ آبان ادامه دارد.

نظرات