همه جا با فرادرس
اکسکوینو

معرفی جدیدترین لوازم خانگی فریجیدر و مشخصات آن

0

بهتر است در ابتدا به معرفی شرکت فریجیدر بپردازیم و تاریخچه آن را به صورت کاملا مختصر بیان نماییم. این شرکت از جمله شرکت های مصرفی و تجاری در خصوص لوازم خانگی می باشد که به عنوان شرکت تولید کننده لوازم آشپزخانه شروع به کار نموده است. شرکت فریجیدر (frigidaire) اولین محصول تولیدی خود را در سال ۱۹۱۶ ارائه داد. در سال ۱۹۱۸ یکی از بنیانگذاران شرکت بزرگ جنرال موتورز در خصوص سرمایه گذاری وارد شرکت شرکت فریجیدر شد که توانست در سال ۱۹۱۹ شرکت فریجیدر را تاسیس کند.

شرکت فریجیدر (frigidaire) در ابتدای قرن بیستم پیشرفت خیره کننده ای داشت و توانست معروف شود. همانطور که گفته شد از تاریخ ۱۹۱۹ تا سال ۱۹۷۹ شرکت شرکت فریجیدر متعلق به شرکت جنرال موتورز بود.اما بعد از تغییراتی که در این شرکت به وجود آمد شرکت فریجیدر را الکترولوکس سوئد در سال ۱۹۸۶ خریداری نمود.

لوازم خانگی فریجیدر

چگونگی خرید محصولات فریجیدر

اگر برای انتخاب لوازم خانگی فریجیدر نسبت به برندهای دیگر دچار سردرگمی شده اید در این مقاله به شما کمک میکنیم تا انتخابی بهتر داشته باشید.

نکات مهم در خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر

برای این که بخواهیم یخچالی با کیفیت انتخاب نماییم فاکتور های مهم و اساسی بسیاری را باید در نظر داشته باشم برای نمونه برای خرید یخچال از شرکت فریجیدر (frigidaire) لازم است به هزینه و بودجه خود توجه نمایید و بعد از آن مدل و رنگ و اندازه یخچال است که تعیین کننده انتخاب و یا عدم انتخاب یک یخچال می باشد را باید بررسی نماییم. البته بسیاری از سایت ها نیز با ارائه نقد و بررسی انتخاب را برای شما عزیزان ساده تر نموده اند.

برای انتخاب لوازم خانگی قطعات تعمیر ملاک می باشد؟

پاسخ به این سوال بی شک مثبت می باشد. زیرا هیچ کسی دوست ندارد که هزینه ی بسیار زیادی برای تهیه وسایل خانه و … خود کنار بگذارد که بعد از خراب شدن و یا نقصی که پیدا نمود بلا استفاده شود. پس بهترین انتخاب باید بر روی وسایلی باشد که قطعات اورجینال داشته باشد و از همه مهم تر این قطعات در کشور موجود باشند. شرکت فریجیدر این مشکل را نیز برای استفاده کنندگان محصولات خود فراهم نموده تا با خیالی آسوده به انتخاب بپردازند.

ماشین لباسشویی و ظرفشویی شرکت فریجیدر را چگونه انتخاب نماییم؟

انتخاب ماشین لباسشویی و ماشین ظرف شویی شرکت فریجیدر (frigidaire) را نیز مانند یخچال برای شما همراهان بیان می نماییم. برای انتخاب لوازم خانگی ابتدا باید فاکتورهایی که برای ما مهم هستند را تهیه و نسبت به این لیست انتخاب های خود را محدود و محدود تر نماییم.

با انتخاب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی شرکت فریجیـدر لباس ها و ظروف شما دقیقا همانطور که می خواهید شسته می‌شوند.

بعضی از مدل‌های ماشین ظرفشویی ای شرکت تنظیمات خاصی دارند که شما می توانید برای شروع سریع برنامه‌ریزی کنید.

صدایی که توسط ماشین ظرفشویی و لباسشویی فریجیدر شنیده می شود و تولید می‌شود، بین ۴۷ تا ۶۲ دسیبل می باشد. که این نکته این ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را بی‌صداترین ماشین ظرفشویی و لباسشویی موجود در بازار نموده است.

ظرفشویی و لباسشویی و یخچال های فریجیدر دارای کلاس A++   یا A+++  هستند که این خود  باعث صرفه جویی در مصرف انرژی برق می شود و از هزینه قبض برق شما می کاهد.

لوازم خانگی این برند مطرح دارای قیمتی مناسب می باشد که امکان انتخاب را برای شما آسان نموده.

مشخصات مطرح ماشین لباسشویی فریجیدر

قابلیت ضد چروک دارد، همانطور که در بالا اشاره شد دارای چرخه انرژی کارآمد می باشد.

مجهز به سیستم تهویه و کنترل الکترومکانیکی و مجهز به چرخه سیگنال

کاهش صدا نیز یکی از بهترین قابلیت های این برند از ماشین لباسشویی است

نظرات