همه جا با فرادرس
اکسکوینو

چگونه با آموزش تعمیرات موبایل درآمد خود را افزایش دهیم؟

0

چگونه با آموزش تعمیرات موبایل درآمد خود را افزایش دهیم؟

آموزش تعمیرات موبایل یکی از آن دوره های آموزشی است که در صورت شرکت در آن می توانید بیش از ۳۰ میلیون تومان درآمد کسب کنید. امروزه تلفن همراه یکی از محبوب ترین گجت های هوشمند است که با توجه به قابلیت های فراوانی که دارد تقریبا همه افراد از کودک تا بزرگسال از این دستگاه استفاده می کنند. گسترش پاندمی کرونا و افزایش استفاده از اینترنت نیز تقاضا برای این دستگاه را افزایش داده است. همه اینها به خوبی نشان دهنده بازار کار عالی برای تعمیر گوشی است. آموزش تعمیرات گوشی یکی از بهترین دوره های آموزشی است که اگر آن را در آموزشگاه تعمیرات موبایل معتبری مانند مجتمع فنون برق بگذرانید می توانید در کمتر از ۲ ماه خود را به صفر تا صد تعمیرات موبایل مسلط کنید و کسب درآمد کنید. مجتمع آموزشی فنون برق یکی از بهترین مراکزی است که دوره آموزش تعمیرات موبایل را به صورت حرفه ای و از مقدماتی تا پیشرفته در کارگاه های مجهز برگزار می نماید.

آموزش تعمیرات موبایل

دوره آموزش تعمیر موبایل در مجتمع فنون برق شامل دوره تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری گوشی می باشد. در دوره های آموزشی تعمیرات سخت افزاری با تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی موبایل آیفون و اندروید از جدید تا قدیمی آشنا می شوید. در این دوره ها ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیر گوشی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید سرفصل های تدریس شده توسط استاد را تمرین کرده و با مشکلات کار آشنا شوید. شرکت در این دوره به شما این امکان را می دهد که مهارت های لازم برای تعمیر گوشی را به صورت عملی به دست آورید.

امروزه بازار تعمیرات تلفن همراه به دلیل اینترنتی شدن کسب و کار و فعالیت های اینترنتی رونق گرفته است. با شیوع ویروس کرونا، شاهد افزایش کسب و کار و تجارت آنلاین هستیم. این کسب و کارها برای انجام بسیاری از فعالیت ها به گوشی موبایل احتیاج دارند، بنابراین به محض خراب شدن گوشی باید به سرعت آن را تعمیر کنند. مدارس و دانشگاه ها نیز کلاس های خود را به صورت آنلاین برگزار می کنند و این دلیل دیگری است که به بازار کار عالی برای تعمیر دستگاه موبایل اشاره می کند. علاوه بر این، ظهور اپلیکیشن های مختلف محبوبیت این دستگاه هوشمند را افزایش داده است. تمامی این موارد به خوبی به بازار کار عالی تعمیر موبایل اشاره دارد. بازار کاری که می توانید از طریق آموزش تعمیرات موبایل وارد آن شوید و درآمد میلیونی کسب کنید.

چرا در دوره آموزش تعمیرات موبایل ثبت نام کنیم؟

در قسمت قبل به بازار کار عالی تعمیرات موبایل اشاره کردیم و بیان کردیم که این شغل جز مشاغلی است که از درآمد خوبی برخوردار است. برخی از افراد بر این باورند که با آموزش آنلاین تعمیرات موبایل و تماشای فیلم های آموزش تعمیر گوشی می توانند بر مهارت های لازم برای تعمیر گوشی مسلط شوند. اگر شما هم بر این باور هستید باید بگوییم که تعمیر موبایل یکی از رشته هایی است که یادگیری آن نیاز به تمرین و تکرار بسیار دارد و شما زمانی تعمیرات موبایل را یاد می گیرید که هنگام آموزش موبایل را باز و بسته کنید و تا زمانی که نتوانید به طور عملی گوشی را باز و بسته کنید، قطعات آن را لمس کنید، قطعات معیوب را تست کنید، آنها را تعویض کنید و با ابزارهای تعمیرات موبایل کار کنید، نمی توانید مهارت های لازم برای تعمیر گوشی را به دست آورید.

با شرکت در دوره تعمیرات موبایل چه درآمدی خواهیم داشت؟

سوال درباره درآمد تعمیرات موبایل یکی از رایج ترین سوالاتی است که علاقه مندان به این رشته پیش از ورود به آن می پرسند. در رابطه با درآمد تعمیرات موبایل باید بگوییم که این شغل جز مشاغلی است که در حال حاضر تعمیرکاران موبایل درآمدی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در ماه به دست می آورند. البته ممکن است با شرکت در دوره تعمیر موبایل در همان ابتدا به این درآمد دست پیدا نکنید اما اگر کمی تلاش کنید و کار عملی داشته باشید می توانید در مدت زمانی کوتاه و در کمتر از چند ماه به این درآمد دست پیدا کنید.

بهترین آموزش تعمیر موبایل را از آموزشگاه فنون برق بخواهید

آموزشگاه فنون برق یکی از معتبرترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران است که با سال ها سابقه و زیر نظر کادری متخصص دوره تعمیر موبایل را برگزار می نماید. این آموزشگاه به صورت عملی و در کارگاه مجهز کلاس تعمیرات موبایل را برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار این رشته کرده است. آموزش عملی تعمیرات موبایل، بهره مندی از اساتید متخصص و حرفه ای، سرفصل های جامع ویژه ورود به بازار کار، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، بازآموزیی رایگان، بهره مندی از پشتیبانی رایگان، برگزاری دوره در ساعت های منعطف، تدارک خوابگاه برای کارآموزان برخی از مزایای شرکت در دوره تعمیرات موبایل فنون برق است که آن را از سایر آموزشگاه های تعمیرات موبایل متمایز می کند.

این آموزشگاه تعمیرات موبایل را از پایه به شما آموزش می دهد بنابراین حتی اگر شما هیچ دانشی در زمینه تعمیرات موبایل نداشته باشید با خیالی آسوده می توانید در این دوره تعمیر گوشی ثبت نام کنید و صفر تا صد تعمیرات موبایل را یاد بگیرید.

این آموزشگاه علاوه بر دوره تعمیرات گوشی کلاس های آموزشی متعدد دیگری را برگزار می نماید. در ادامه با برخی از دیگر رشته پرطرفدار این آموزشگاه می پردازیم.

آموزش تعمیرات ecu

آموزش تعمیرات ecu از دوره های پرطرفدار و تخصصی مرتبط با خودرو است که به آموزش صفر تا صد تعمیر و عیب یابی تعمیرات ایسیو می پردازد. ایسیو از مهم ترین قطعات در خودرو است و نقش مهمی در خودرو ایفا می کند. این موضوع تعمیرات ایسیو را بسیار حائز اهمیت کرده است و باعث شده تا شغل تعمیرات ecu به یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل مرتبط با خودرو تبدیل شود. با توجه به بازار کار عالی این رشته آموزشگاه فنون برق دوره آموزش تعمیرات ایسیو را به صورت تخصصی و عملی برگزار می نماید. در این دوره استاد صفر تا صد مباحث مربوط به تعمیرات ایسیو را به صورت کاملا عملی آموزش می دهد. آموزش الکترونیک پایه، نقشه خوانی، سنسور شناسی، نرم افزار، پروگرام کردن، طریقه تبدیل ایسیو، کدخوانی برخی از موضوعاتی است که در دوره های آموزش تعمیرات ecu این آموزشگاه به طور کامل به آن پرداخته می شود.

آموزش تعمیرات ایسیو

آموزش برق صنعتی

آموزش برق صنعتی از دوره های عالی، تخصصی و پرطرفدار برق صنعتی است که به صورت حرفه ای به آموزش طراحی تابلو برق صنعتی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق می پردازد. این دوره نیز مانند دیگر دوره ها در این مجتمع آموزشی به صورت عملی و کارگاهی برگزار شده و کلیه مباحث مربوط به طراحی، ساخت و مونتاژ تابلو برق صنعتی را به صورت عملی به شما آموزش می دهد.  آموزش شیوه انتقال برق، آموزش طراحی و سیم کشی مدار فرمان ها و مدار قدرت های راه اندازی موتورهای ۳ فازه به روش دائم، لحظه ای و ترکیبی، آموزش طراحی و سیم کشی مدار فرمان و قدرت چپ گرد راست گرد، آموزش طراحی و سیم بندی مدارات اتوماتیک از قبیل ستاره مثلث اتوماتیک، یکی پس از دیگری، بررسی عیوب تابلو برق و نحوه بر طرف کردن عیوب برخی از سرفصل هایی است که دوره آموزش برق صنعتی در این آموزشگاه به آن پرداخته می شود.

آموزش برق صنعتی

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق، کلاس های آموزشی متعدد دیگری را برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های این آموزشگاه و مشاوره رایگان همچنین بهره مندی از تخفیف های ویژه می توانید به سایت این آموزشگاه به آدرس https://fonoonbargh.com مراجعه یا با شماره ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶  تماس حاصل نمایید.

نظرات