همه جا با فرادرس

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر با نقش + داستان و عکس ها

0

“اسامی بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر با عکس و بیوگرافی نقش ها″، فیلم ایرانی به کارگردانی حمید بهرامیان و تهیه کنندگی حمید اعتباریان است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۸ و در ژانر درام، اجتماعی و کمدی ساخته شده است. فیلم ملاقات با جادوگر که بتازگی پروانه نمایش گرفته است، قرار است به زودی به صورت آنلاین و عمومی اکران شود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بیوگرافی بازیگران مانی حقیقی، نسیم ادبی، هستی مهدی و… با نقش ها و داستان کامل و دانلود کامل با کیفیت عالی با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر با نقش + داستان و عکس ها

اسامی بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر به همراه نقش و عکس ها و بیوگرافی

 

خلاصه داستان

فیلم “ملاقات با جادوگر” روایتگر ماجرایی جذاب و داستانی متفاوت است. در خلاصه داستان این فیلم، این دیالوگ آمده است: “جناب سرهنگ برادری کن ما رو بگیر، من از خجالتت در میام!”

خلاصه داستان فیلم ملاقات با جادوگر

حسن مصطفوی مجری طرح و مدیر تولید فیلم در یکی از گفتگوهای اخیرش، خبر داد: “این فیلم برای صدور پروانه نمایش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شد و پس از دریافت پروانه نمایش در زمان مناسبی اکران خواهد شد.”

دانلود فیلم ملاقات با جادوگر

لازم به ذکر است حمید اعتباریان کارگردان این فیلم، بیش از این سریالهایی چون “چوب خط” و “سقوط یک فرشته” را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

اسامی بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: حمید بهرامیان، تهیه کننده: حمید اعتباریان، مجری طرح و مدیر تولید: حسن مصطفوی، مدیر فیلمبرداری محمدرضا سکوت، مدیر صدابرداری: نظام کیایی، تدوین: بهرام دهقانی، طراح صحنه و لباس: مجید لیلاجی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی فر، برنامه ریز و سرپرست گروه کارگردانی: رضا سخایی، دستیار اول کارگردان: سعید آهنج، عکاس: احمدرضا شجاعی، منشی صحنه: آتوسا شاه سیاه، دستیار اول فیلمبردار: امیر پرچمی، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازی، مدیر تدارکات: مجید لعل سنجیان، مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، سرمایه گذاران: سید جواد حسینی و حمید اعتباریان.

نظرات