همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی کوین یامگا بازیکن استقلال و همسرش+ سوابق و عکس های اینستاگرامی

0

بیوگرافی کوین یامگا بازیکن استقلال و همسرش+ سوابق و عکس های اینستاگرامی

بیوگرافی کوین یامگا بازیکن فوتبال و همسرش +سوابق و عکس ها و اینستاگرام اصلی کوین آرتور یامگا به همراه محل تولد و سن و قد و وزن و عملکرد و گلزنی کوین یامگا و خانواده و کوین یامگا اهل کجاست را در ادامه از این بخش از مجله حرف تازه با عکس هاتی جدید شخصی و ورزشی کوین یامگا دانلود کنید

کوین آرتور یامگا دارای قد ۱۸۷ سانتی متر است و اصالتا اهل کامروان و ساکن فرانسه و فوتبال را در تیم های پایه ایتالیا و اصطلاحا پریماورا آغاز کرده و سابقه حضور در سری C ایتالیا را نیز در کارنامه دارد و در حال حاضر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند و در اولین بازی خود با زدن دو گل دوبل کرد و در بین هواداران استقلال محبوب شد.

بیوگرافی کوین یامگا بازیکن استقلال و همسرش+ سوابق و عکس های اینستاگرامی

بیوگرافی کوین یامگا

کوین یامگا (Arthur Kevin Yamga‎)؛ بازیکن فوتبال اهل فرانسه در تاریخ ۷ سپتامبر ۱۹۹۶ در پاریس متولد شد. اما اصالتا اهل کامرون بوده و پدر و مادرش هر دو اهل کامرون هستند که به فرانسه مهاجرت کردند. یامگا در پست مدافع راست بازی میکند و در عین حال توانایی بازی به عنوان وینگر راست و چپ را هم دارد.
او دارای ۱۸۷ سانتی متر است و فوتبال را در تیم های پایه ایتالیا و اصطلاحا پریماورا آغاز کرده و سابقه حضور در سری C ایتالیا را نیز در کارنامه دارد و در حال حاضر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

بیوگرافی کوین یامگا

اطلاعات باشگاهی

باشگاه کنونی یامگا استقلال تهران با شمارهٔ پیراهن ۱۱ می باشد و در کیه‌وو ورونا، روبور سیه‌نا (قرضی) آرتزو (قرضی)، کارپی (قرضی)، پسکارا (قرضی) شاتورو (قرضی) ، آوس، وایله بلدکلوب و … عضو بوده است.

شروع حرفه ای فوتبال

کوین یامگا، فوتبال را بطور حرفه ای از تیم جوانان کیه وو ورنا ایتالیا آغاز کرد و سپس به تیم های سیه نا، آرزو، کارپی و پسکارا در ایتالیا پیوست و در ادامه راهی فرانسه شد و برای تیم لا بریچونه فرانسه به میدان رفت.

او همچنین در تیم کیوو، فوتبال پرتغال و تیم آوس و در سال ۲۰۲۰ در تیم وایله بولد کلاب دانماک بازی کرده و تیم فعلی او در سال ۲۰۲۱ باشگاه استقلال تهران است.

زندگینامه کوین آرتور یامگا بازیکن فوتبال اهل فرانسه

اوج درخشش کوین یامگا به فصل ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ بازمیگردد که برای تیم جوانان کیه وو ۱۶ بار در ۳۴ مسابقه گلزنی کرد و در فصل ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ موفق شد با کیه وو عنوان قهرمانی پریماورا ایتالیا (لیگ جوانان) کسب کند.

کوین یامگا در استقلال

یامگا فوتبالیست فرانسوی در مهرماه ۱۴۰۰ در نقل و انتقالات ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ لیگ برتر فوتبال ایران به تیم استقلال تهران پیوست.
او فصل قبل در باشگاه وایله بولد کلاب در لیگ دانمارک بازی می کرد و پس از موفقیت های چشمگیر توانست نظر فرهاد مجیدی را برای بکارگیری و به خدمت گرفتن در استقلال را جلب کند. او با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست.

یامگا با دوبل کردن در اولین بازی خود در لیگ برتر بیست و یکم در آبان ماه بشدت در بین هواداران و طرفداران استقلال محبوب و مشهور شد و حالا یکی از بازیکنان خارجی پر طرفدار در فوتبال ایران است.

بازی کوین یامگا در استقلال

او توانست اولین بازی خود را برای آبی‌پوشان انجام بدهد و از ابتدا در نقش وینگر راست بازی کرد و بارها با تکیه بر قدرت بدنی بالا و سرعت فوق‌العاده خود خط دفاعی ذوب‌آهن را آزار دهد؛ او در اواسط نیمه اول، برخورد شدیدی با هافبک ذوب‌آهن داشت و از ناحیه سر دچار خونریزی شد اما در بازی ماند و شبی به یادماندنی را در فولادشهر رقم زد.

ستاره فرانسوی استقلال در نخستین تجربه خود،توانست ۲ بار موفق به گلزنی شود و نتیجه خوبی را هم برای خود و هم برای استقلال در لیگ بیست و یکم رقم بزند.

همچنین ببینید: بیوگرافی کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی + عکسهای خانوادگی و مسابقات

اینستاگرام کوین یامگا بازیکن استقلال

کوین یامگا هافبک جدید استقلال با نشانی
yamga14 در اینستاگرام فعال دارد و در اولین بازی خود برای استقلال موفق شد دو گل برای این تیم بزند و پس از پایان بازی و درخشش در فولادشهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن، در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «من نمی‌توانستم آرزویی بهتر از این داشته باشم، از حمایت شما متشکرم.»

اینستاگرام کوین یامگا

آرتور یامگا بعد از شروع عالی در استقلال، در فضای مجازی هم به شدت مورد توجه قرار گرفت و توانست رکورد بزند. در حالی که تا پیش از حضور در استقلال صفحه او مخاطب چندانی نداشت ولی حالا بالای ۲۰۰ هزار فالوور دارد. آخرین عکس هم رکورد زد و بالای ۱۸۰ هزار لایک گرفت. حدود ۴۷ هزار کامنت هم پای آخرین پست این بازیکن دیده می شود.

عکس های جدید کوین یامگا

بیوگرافی کوین یامگا بازیکن استقلال و همسرش+ سوابق و عکس های اینستاگرامی

بیوگرافی کوین آرتور یامگا بازیکن فوتبال

عکس های جدید اینستاگرامی کوین یامگا فوتبالیست فرانسوی

بیوگرافی کوین یامگا بازیکن استقلال و همسرش+ سوابق و عکس های اینستاگرامی

 

نظرات