همه جا با فرادرس

کاتالوگی از زیباترین مدل میکروبلیدینگ ابرو ۲۰۲۲ جذاب و نچرال

0

“ مدل میکروبلیدینگ ابرو ۲۰۲۲ “، میکروبلیدینگ یک روش برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابروها است. بعد از میکروبلیدینگ باید انتظار داشتن ابروهایی ضخیم و پر را داشته باشید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل میکروبلیدینگ ابرو ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. میکروبلیدینگ ابرو یا هاشور ابرو سه بعدی روشی جدید و نو برای پرکردن نیمه دائمی ابروها است. این روش با استفاده از یک قلم حرفه‌ای و مخصوص این کار انجام می‌شود.

مدل میکروبلیدینگ ابرو ۲۰۲۲ جدید

رنگدانه‌ها با ابزار خاصی که دارای یک ردیف از چند سوزن است، داخل پوست قرار می‌گیرند. متخصصی که شما برای این کار انتخاب کردید، سوزن و نوع آن را با توجه به نوع پوست شما انتخاب خواهد کرد.از آنجایی که این رنگدانه‌ها درست در جهت رویش طبیعی موهای ابرو اعمال می‌شوند، نتیجه نهایی بسیار طبیعی خواهد بود. انجام این روش برای ابروها حدود ۲ ساعت طول می‌کشد.

ابرو میکروبلیدینگ فیبروز ۱۴۰۱

در روزی که قرار است میکروبلیدینگ برای شما انجام شود از نوشیدن قهوه، الکل و نوشیدنی‌های انرژی زا خودداری کنید.قبل از شروع کار، فردی که را برای شما انجام خواهد داد، شکل ابروی مورد نظر شما را روی پوستتان خواهد کشید. دقت کنید که دقیقا این نمونه مطابق انتظارات شما باشد. گوشه‌ها، دم ابرو، هلال ابرو و پهنای ابرو را قبل از شروع کار به دقت بررسی کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

مدل میکرو ابرو جدید

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

عکس میکرو ابرو قبل و بعد

عوارض میکرو ابرو

میکرو ابرو دخترانه

مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده

 

نظرات