تفریحات

ماجرای مرگ و قتل سعیده محمدی وکیل دادگستری + سعیده محمدی وکیل مشهدی کیست؟

0

سعیده محمدی وکیل دادگستری کیست؟ و ماجرای مرگ مشکوک و قتل سعیده محمدی مشهدی +عکس و جزئیات کامل کشف جسد و علت دقیق مرگ سعیده محمدی وکیل دادگستری در مشهد را با جزئیات کامل بخوانید

ماجرای مرگ و قتل سعیده محمدی وکیل دادگستری + سعیده محمدی وکیل مشهدی کیست؟

ماجرای قتل سعیده محمدی وکیل مشهدی با علت مرگ

خبر مرگ مشکوک سعیده محمدی وکیل دادگستری در مشهد حاشیه ساز شدهو هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نشده است.

عباس شیخ الاسلامی، حقوقدان و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد نیز در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار تصویر سعیده محمدی، عکس پایان‌نامه کارشناسی ارشد او و برخی پیام‌هایش نوشت: «خبر قتل دانشجوی سابق و همکار فعلی سرکار خانم سعیده محمدی همه همکاران و آشنایان را شوکه کرد.

مرحومه از وکلای بسیار فعال،مهربان و با ادب بود. در غیاب پدر با سختی تا مقطع کارشناسی ارشد درس خواند. در آزمون سخت کانون مرکز قبول و پس از کارآموزی و اخذ پروانه ماه‌ها دنبال انتقال به کانون خراسان بود و من شاهد سختی‌های این مسیر نیز بودم.

اخیرا موفق به اخذ موافقت انتقال از کانون مرکز شد و درخواست خود را به کانون خراسان داد تا با خیال راحت بتواند تابلو بزند و بدون دغدغه در مشهد مشغول به وکالت شود و فکر می‌کرد از سختی‌ها عبور کرده است.

ماه قبل از رساله کارشناسی ارشد خود دفاع کرد و من به عنوان داور رساله شاهد تلاش‌هایش بودم. اما قابل باور برای هیچ کس نبود که حال که می‌خواست ثمرات زحمات را ببیند، ظاهرا و بنا به گفته‌ها که باید صحت آن مورد تحقیق قرار گیرد ناجوانمردانه به دست موکلش به قتل برسد و جنازه‌اش در استخر باغی پیدا شد.

در پیام‌های او در بالا، امید به آینده و معرفت موج می‌زند. واقعا هم زندگی برای جوانان دارد سخت می‌شود و هم انجام حرفه وکالت که روزهای سخت‌تری در انتظار دارد. خداوند رحمتش کند و به خانواده بزرگوارش صبر دهد. مسلما کانون وکلای و دادگستری خراسان پیگیر این موضوع خواهند بود.با مشخص شدن زوایای این موضوع حتما مطلبی در خصوص حمایت از وکلا و نیز راهکارهای پیشگیری از آسیب این حرفه مقدس مطلبی خواهم نوشت».

شیخ‌الاسلامی همچنین در گفت‌وگو با ایسنا تاکید کرد: هنوز زوایای پرونده و صحت و سقم آن‌ مشخص نیست و موضوع تحت بررسی است.

همچنین ببینید: شاهین ناصری کیست و علت فوت و مرگ او در زندان چه بود؟ +عکس 

علت دقیق قتل سعیده محمدی وکیل دادگستری + عکس جسد

علت مرگ سعیده محمدی وکیل دادگستری چه بود؟

قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد در خصوص فوت سعیده محمدی، وکیل دادگستری در مشهد اظهار کرد: در روز گذشته مورد فوتی گزارشی شده مبنی بر اینکه خانمی در باغی اجاره‌ای فوت کرده است و زمانی که نیروی انتظامی به محل وقوع حادثه حضور یافتند جسد در داخل استخر افتاده بود.

وی افزود: بعد از بررسی‌های لازم آثار ضرب و جرح جنایت در بدن او مشاهده نشد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: بررسی‌ها همچنان ادامه دارد و نتیجه نهایی منوط به کالبد شکافی و تحقیقات بیشتر است.

وی تاکید کرد: هنوز جنایی بودن این اتفاق محرز نشده است و در قالب مرگ مشکوک‌ گزارش شده است.

جزئیات کشف جسد

محمود عارفی راد بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد به ایرنا گفته است: جسد یک وکیل زن ۳۹ ساله (مرحوم سعیده محمدی) در باغی در اطراف مشهد کشف شد و تحقیقات در خصوص این مرگ مشکوک ادامه دارد.

او همچنین توضیح داده است که: متوفی باغ ویلایی در اطراف مشهد را برای یک شب اجاره کرده بود اما در موعد مقرر تحویل نداده‌ بود.

وی اضافه کرد: صاحب باغ دیروز (یکشنبه) نسبت به موضوع مشکوک شده و پس از مراجعه به محل با جسد این زن مواجه شده‌بود.

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد با عدم تایید قطعی موضوع قتل سعیده محمدی و موکول کردن اظهار در این زمینه به پس از بررسی های دقیق تر گفت: در بررسی‌های اولیه آثار ضرب و جرح و دفاع بر روی جسد وجود ندارد و هنوز اظهارنظری در خصوص جنایی بودن این مرگ نمی‌توان ارائه کرد.

قاضی عارفی راد افزود: اظهارنظر نهایی در خصوص مرگ این وکیل پس از ارائه نتیجه کالبدشکافی و بررسی‌های بیشتر امکان پذیر است.

وکیل سعیده محمدی از وکلا کانون وکلای دادگستری مرکز بود که اهل و ساکن شهر مشهد بود.

 

نظرات