همه جا با فرادرس
اکسکوینو

ساعت و زمان پخش برنامه رخ به رخ از شبکه دو تلویزیون + بیوگرافی مهمان امشب رخ به رخ

1

زمان دقیق پخش و تکرار رخ به رخ از شبکه دو + موضوع و بیوگرافی مهمانان برنامه رخ به رخ با عکس و برنامه رخ به رخ, تازه ترین برنامه سرگرمی و گفتگو محور شبکه دو تلویزیون محصول سال ۱۴۰۰ از جمعه ۳۰ مهر ماه با اجرای امیرعلی دانایی حوالی ساعت ۲۳ در حال پخش است. در ادامه  به معرفی کامل و بیوگرافی برنامه رخ به رخ به همراه عکس و بیوگرافی امیرعلی دانایی مجری رخ به رخ و اسم و بیوگرافی مهمان امشب برنامه رخ به رخ با حضور مسعود فراستی جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰ و دانلود آهنگ را در ادامه از مجله حرف تازه می خوانید

زمان دقیق پخش و تکرار رخ به رخ از شبکه دو + موضوع و بیوگرافی مهمانان برنامه رخ به رخ با عکس

 

ساعت و زمان پخش برنامه رخ به رخ از شبکه دو تلویزیون + بیوگرافی مهمان امشب رخ به رخ

مهمان برنامه رخ به رخ جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰

برنامه گفتگومحور «رخ به رخ» در دومین قسمت خود که جمعه ۷ آبان از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود میزبان مسعود فراستی خواهد بود.

رخ به رخ در دومین قسمت خود که جمعه ۷ آبان از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود میزبان مسعود فراستی منتقد فیلم و نویسنده سینمایی خواهد بود.

در این قسمت از برنامه، امیرعلی دانایی مجری برنامه در گفت‌وشنودی صمیمانه و صریح با مسعود فراستی به مبحث نقد فیلم، فیلمسازان مختلف، دغدغه‌های اجتماعی این منتقد، نگاه ویژه فراستی به برخی مضامین و مفاهیم سینما و … می‌پردازد.

برنامه گفتگو محور رخ به رخ یکی از تازه ترین تولیدات شبکه دو سیما به تهیه کنندگی مهدى بابايى و کارگردانی حسين فاطميان با اجرای امیرعلی دانایی بازیگر مطرح سینما می باشد که از جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ از شبکه ۲ در ساعت ۲۳ روانه آنتن می شود.

معرفی مهمانان امشب برنامه رخ به رخ

نخستین قسمت از این برنامه با صدای کاوه آفاق، اجرای امیرعلی دانایی و با حضور حسن ریوندی جمعه ۳۰ مهر، از شبکه دو سیما پخش شد که ترانه کاوه آفاق بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت

حسن ریوندی کمدین و طنزپرداز کشورمان اولین مهمان برنامه بود. مخاطب مواجهه ای متفاوت با ریوندی را تجربه خواهد کرد.

مهمانان این برنامه که در قالب گفتگو- درام اجرا می شود به روشی ویژه انتخاب می‌شوند و گفت و شنودهایی بی تعارف و صریح از ویژگی‌های این برنامه است. پرسش‌های این برنامه با توجه به خودِ واقعی مهمانان طراحی شده و از جنس سوال های مرسوم در برنامه های گفت‌وگو محور نیست.

ساعت و زمان پخش برنامه رخ به رخ از شبکه دو تلویزیون + بیوگرافی مهمان امشب رخ به رخ

موضوع و بخش ها

داستان و بخش های برنامه حضور یک شخصیت شناخته شده در یک مهمانی ساده است که جدای از حرفه اش، تجربیات انسانیش را با مخاطب در میان می گذارد و در این میان حرف ها و سوالاتی مطرح می شود که پرسش های ذهنی بیننده است. همچنین این برنامه، روبرو شدن با احساسات مختلف آدمی و تلاش برای نزدیکتر شدن به خود واقعی هر کس را در بطن خود دنبال می کند.

آهنگ کاوه آفاق

قطعه «رخ به رخ» خوانندگی، ترانه سرایی و آهنگسازی آن بر عهده کاوه آفاق و تنظیم بر عهده فرد حسینی است که تیتراژ این برنامه است.

شریک کردن مخاطب در گفت و شنودهایی بی تعارف و صریح از جنس مواجهه واقعی با خودِ افراد از ویژگی‌های این برنامه است.

تمام بخش‌های برنامه با سؤالاتی طراحی شده‌اند که هدف آن رو به رو شدن با احساسات مختلف آدمی و تلاش برای نزدیک‌تر شدن به آن رخی از افراد است که تاکنون کمتر دیده شده و تمام اجزای برنامه در خدمت آن و همسو با محتوای برنامه انتخاب شده‌اند، از تیتراژ تا دکور ۳۶۰ درجه ‌‌و متفاوت برنامه که متناسب با یک گفت‌وگو درامای صریح طراحی شده است.

تعداد قسمت ها

فصل اول این برنامه به تهیه کنندگی مهدی بابایی و کارگردانی حسین فاطمیان در ۲۶ قسمت ساخته شده است.

این برنامه با دکوری ۳۶۰ درجه که ساختار آن همسو با نام و محتوای برنامه است و برای نخستین بار در برنامه‌های تلویزیونی طراحی و اجرا شده، روانه آنتن می‌شود.

پشت صحنه هم جزیی از برنامه است و مخاطب قرار است اتفاقاتی را تماشا کند که در دیگر برنامه ها دیده نمی شود.

زمان پخش برنامه رخ به رخ

برنامه رخ به رخ جمعه‌ ها حوالی ساعت ۲۳ و شنبه‌ ها بعد از گفتگوی خبری ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

بیوگرافی امیرعلی دانایی مجری رخ به رخ

بیوگرافی امیرعلی دانایی مجری برنامه رخ به رخ

امیرعلی دانایی متولد ۲۴ دی ۱۳۵۹ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و در سال ۱۳۸۵ با معرفی محمدرضا شریفی نیا به داریوش مهرجوریی قرار بود بازیگر فیلم سنتوری شود اما بخاطر کاراکتر معتاد و عدم توانایی اش، بهرام رادان این نقش را گرفت. چندماه بعد شریفی نیا او را به کارگردان سید ضیاء الدین دری معرفی کرد و اینبار امیر علی برای نقش اول سریال کلاه پهلوی انتخاب شد، این سریال سال ۹۱ پخش شد.

امیر علی همزمان با بازی در سریال کلاه پهلوی که ۶ سال طول کشید در سال ۸۹ با فیلم ۳ درجه تب وارد سینما شد و سپس حضور در تئاتر را نیز تجربه کرد.

1 دیدگاه در “ساعت و زمان پخش برنامه رخ به رخ از شبکه دو تلویزیون + بیوگرافی مهمان امشب رخ به رخ

  1. علی گفت:

    یعنی جونت در بیاد چهار خط می تونستی بنویسی چه زمانی پخش میشه دیگه گندش در اوردین

نظرات