تفریحات

ماجرای مرگ ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی چیست؟ + خبر فوت ریحانه پارسا

0

ماجرای مرگ ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی چیست؟ آخرین خبر از فوت ریحانه پارسا

خبر فوت و درگذشت ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی از ساعاتی پیش در اکثر رسانه هاب دخالی و کانال های تگلرامی در حال انتشار است و مرگ وی در هاله ای از ابهام قرار دارد. آیا مرگ ریحانه پارسا صحت دارد؟ چه کسی خبر فوت ریحانه پارسا را منتشر کرد؟ و جزئیات کامل از تکذیب خبر فوت و زنده بودن ریجپانه پارسا و آخرین آنلاینی وی در واتساپ را در ادامه میخوانید

ماجرای مرگ ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی چیست؟ آخرین خبر از فوت ریحانه پارسا

آخرین اخبار از مرگ ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی

مجله حرف تازه – خبر فوت و درگذشت ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی از ساعاتی پیش در اکثر رسانه های داخلی و کانال های تگلرامی در حال انتشار است و مرگ وی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

آیا مرگ ریحانه پارسا صحت دارد؟ در حالی خبر مرگ ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر در کانال های تلگرامی و رسانه ها منتشر شده که آخرین آنلاینی وی در واتساپ حدود یک ساعت پیش بوده با نوشته چقد زندگی زیباست؟!

شنیده‌ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید.

آیا مرگ ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی صحت دارد؟

رسانه های ترکیه تاکنون هیچ خبری مبنی بر مرگ ریحانه پارسا انتشار نداده است و دوستان ایشان هم هیچ استوری ای نزده اند یا خبر مرگ ریحانه پارسا را تایید نکرده اند.

و این بی خبری از بازیگر و تمام شایعات درباره مرگ و یا قتل ریحانه پارسا با کنار هم گذاشتن این شواهد رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما این خبر تایید یا تکذیب نمی شود.

این در حالیست که وی چند ساعت پیش در واتس اپ استوری زیر را منتشر کرد.

او بعد از مهاجرت همیشه ویدئوها و عکس‌های برهنه از خودش منتشر کرده است و باعث حاشیه‌ سازی‌ های بسیاری از خودش شد. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می‌دهد!

ماجرای مرگ ریحانه پارسا بر اثر قتل یا خودکشی چیست؟ آخرین خبر از فوت ریحانه پارسا

آخرین انلاینی

همزمان با خبر فوت این بازیگر پرحاشیه پست واتساپی او با نوشته چقد زندگی زیباست منتشر شد.

برخی از رسانه ها انتشار چنین خبر را برای حذب فالور و بازدید عنوان کردند و برخی نیز نگران وضعیت این بازیگر هستند.

ریحانه پارسامتولد ۱ اسفند ۱۳۷۷ در تهران و دیپلمه رشته نمایش از هنرستان تئاتر می باشد که در کنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده و با بازی در سریال پدر در نقش لیلا به شهرت رسید

هنوز خبر موثقی از مرگ ریحانه پارسا منتشر نشده است و در ادامه با اطلاع دقیق از وضعیت وی این بخش بروزرسانی میشود:

 

نظرات