همه جا با فرادرس

بیوگرافی سردار عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی و همسر و فرزندان + عکس ها و سوابق

0

بیوگرافی و سوابق سردار زین العابدین رضوی خرم (عابدین خرم) استاندار آذربایجان شرقی و زندگینامه و بیوگرافی سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم و همسر و فرزندان با عکس ها و سوابق و فعالیت ها و مراسم معارفه در این بخش از مجله حرف تازه آشنا شوید.

بیوگرافی سردار عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی و همسر و فرزندان + عکس ها و سوابق

بیوگرافی سردار عابدین خرم

سردار سرتیپ دوم پاسدار زین العابدین خرم، در سال ۱۳۴۵ در شهرستان شاهین دژ استان آذربایجان غربی متولد شد، او دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت برنامه ریزی و کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک بوده و از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت می باشد و مراتب فرماندهی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را طی کرده است.

سوابق نظامی و اجرایی

سردار خرم از جانبازان جنگ تحمیلی و سابقه فرماندهی در عملیات های والفجر ۴، نصر ۵ ، کربلای ۱۰ را در دوران جنگ و دفاع مقدس را بر عهده داشته و بعد از قبول قطعنامه ۵۹۸ و پایان دفاع مقدس، ریاست ستاد تیپ ۴۸ فتح و لشکر استقراری سردشت، فرماندهی سپاه پیرانشهر، سلماس، خوی، معاونت هماهنگ کننده منطقه بسیج استان آذربایجان غربی، فرماندهی لشکر عملیاتی ۳ حمزه سیدالشهدا، جانشین فرماندهی سپاه شهدا و فرماندهی سپاه شهدای آذربایجان غربی به مدت ۶۸ ماه از جمله سوابق ایشان است.

سردار عابدین خرم فرماندهی و مدیریت ارشد را از سالهای ابتدایی دهه هفتاد در استانهای آذربایجان غربی و شرقی طی کرده و عضویت موثر در شورای تامین و شورای فرهنگ عمومی این استانها را در کارنامه دارد.

بیوگرافی سردار عابدین خرم

فرمانده لشکر عاشورا

سردار عابدین خرم فرماندهی لشکر عاشورا را قبل از سمت استانداری آذربایجان شرقی بر عهده داشته و مبارزه با مفاسد اقتصادی، احیاء صنایع و پیگیری مشکلات اصناف و کارگران ، افتتاح طرح های عمرانی، زیرساختی و محرومیت زدایی به ویژه در مناطق زلزله زده، حمایت از برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری، مدیریت نهضت مواسات و کمک مومنانه و راه اندازی مراکز واکسیناسیون عمومی، جوانگرایی در انتصابات و ارتباط با فعالان فرهنگی و اجتماعی و نقش آفرینی در تنش های مرزی شمال غرب کشورمان از جمله اقدامات شاخص خرّم طی ۴ سال گذشته در استان آذربایجان شرقی بوده است.

بیوگرافی سردار عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی و همسر و فرزندان + عکس ها و سوابق

سردار عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی در دولت آیت الله رئیسی

سردار عابدین خرم پانزدهمین استاندار آذربایجان شرقی در دوران پس از انقلاب اسلامی از سوی هیات دولت آیت الله رئیسی منصوب شد.

پیش از این محمدرضا پورمحمدی، از حدود ۲ سال قبل در سمت استاندار آذربایجان شرقی انجام وظیفه می کرد.

بیوگرافی سردار زین العابدین رضوی خرم

سوابق اجرایی و مدیریتی

از جانبازان هشت سال دفاع مقدس

مبارزه با مفاسد اقتصادی

احیا صنایع و پیگیری مشکلات اصناف و کارگران

افتتاح طرحهای عمرانی، زیرساختی

راه اندازی مراکز واکسیناسیون عمومی

فرماندهی در عملیات های والفجر ۴، نصر ۵ ، کربلای ۱۰ در دوران جنگ

ریاست ستاد تیپ ۴۸ فتح و لشکر استقراری سردشت

فرماندهی سپاه پیرانشهر، سلماس، خوی

معاونت هماهنگ کننده منطقه بسیج استان آذربایجان غربی

فرماندهی لشکر عملیاتی ۳ حمزه سیدالشهدا،

جانشین فرماندهی سپاه شهدا

فرماندهی سپاه شهدای آذربایجان غربی به مدت ۶۸ ماه

نظرات