همه جا با فرادرس

بیوگرافی طاها عبداللهی از ورزش پهلوانی تا بازیگری + عکس های خانوادگی و سوابق

0

طاها عبداللهی متولد سال ۲۳ مهر ۱۳۹۳ در تهران است که در ورزش باستانی و پهلوانی فعالیت دارد و با گروه جوانمردان ایران زمین در عصر جدید به بینندگان تلویزیون معرفی شد و حالا به عنوان بازیگر سریال نیسان آبی فعالیت دارد.

بیوگرافی طاها عبداللهی بازیگر و باستانی کار با عکس ها و سوابق از ورزش پهلوانی و زورخانه ای تا بازیگری و معرفی کامل زندگینامه شخصی و خصوصی و خانوادگی طاها عبداللهی بازیگر خردسال و نشانی پیج اینستاگرامش با ما در مجله حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی طاها عبداللهی از ورزش پهلوانی تا بازیگری + عکس های خانوادگی و سوابق

بیوگرافی طاها عبداللهی

طاها عبداللهی, متولد سال ۲۳ مهر ۱۳۹۳ در تهران است که در ورزش باستانی و پهلوانی فعالیت دارد و با گروه جوانمردان ایران زمین در عصر جدید به بینندگان تلویزیون معرفی شد و حالا به عنوان بازیگر سریال نیسان آبی فعالیت دارد.

سوابق ورزشی

طاها در خانواده ورزشکار به دنیا آمده و نتیجه حاج مجید معصومی از پیشکسوتان ورزش باستانی و زورخانه ای است‌

حاج مجید معصومی مدیر زورخانه شیرافکن و پیشکسوت ورزش پهلوانی است و طاهای عزیز نیز راه پدربزرگ را رفته و از ۵ سالگی در گود زورخانه ورزش می کند.

علاقه وافر او به ورزش پهلوانی باعث شد تا خیلی زود با این رشته و فنون آن آشنا شود و راهنمایی ها و هدایت های خانواده نیز بی تاثیر نبوده است.

بیوگرافی طاها عبداللهی از ورزش پهلوانی تا بازیگری + عکس های خانوادگی و سوابق

طاها عبداللهی در گروه جوانمردان ایران زمین

عبدالهی پهلوان کوچک با پیوستن به گروه جوانمردان ایران زمین فعالیت های خود را بطور جدی پی می گیرد و با این گروه در مسابقه عصر جدید ۲ شرکت کرد و مقام سوم را کسب کرد.
شیرین کاری و شیرین زبانی او در هنگام پخش مسابقه استعدادیابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی، نظر مخاطبان و داوران و تماچیان حاضر در استودیو را جلب کرده بود.

بیوگرافی طاها عبداللهی بازیگر سریال نیسان آبی

همچنین ببینید: بیوگرافی و عکس های بهاره سرگل زایی شرکت کننده عصر جدید

فعالیت های بازیگری

طاها عبداللهی بعد از حضور در عصر جدید، وارد بازیگری شد و برای اولین بار برای بازی در فیلم باشگاه زن ذلیلان دعوت شد، اما بعدها حضورش در این فیلم منتفی شد .

طاها عبداللهی در سریال نیسان آبی

طاها برای اولین بار با بازی در سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی وارد بازی در یک سریال شد. او در مهر ۱۴۰۰ با سریال نیسان آبی، مهمان خانه های مردم در بخش سریال های نمایش خانگی شد و نقش پسر حسین یاری شد.

عکس های طاها عبداللهی بازیگر سریال نیسان آبی

اینستاگرام

پیج رسمی اینستاگرام طاها عبداللهی با نشانی taha.mini در دسترس عموم قرار دارد که میتوانید عکس ها و تصاویر شخصی و فعالیت های این هنرمند و ورزشکار خردسال را دنبال کنید.

زندگینامه طاها عبداللهی بازیگر خردسال

عکمس های جدید طاها عبدالهی بازیگر خردسال سریال نیسان آبی

اجرای زورخانه ای طاها عبداللهی

عکس های جدید طاها عبداللهی گروه جوانمردان ایران زمین

نظرات