همه جا با فرادرس

بیوگرافی و عکسهای محمدحسین میثاقی و همسرش

1

بیوگرافی و عکسهای محمدحسین میثاقی و همسرش

این روزهای که بازیهای جام جهانی در کشور روسیه در حال برگزاری است یکی از افرادی را که زیاد در قاب تلویزیون میبینیم محمد حسین میثاقی گزارشگر تلویزیون می باشد. وی که از طرف برنامه بیست هجده و تلویزیون ایران برای تهیه گزارش به کشور روسیه اعزام شده ، با گزارش های جذاب و منحصر بفرد و پرانرژی خود مورد توجه مردم کشورمان قرار گرفته است. البته میثاقی برای بسیاری طرفداران فوتبال و برنامه های ورزشی یکی از نامهای آشنا در مجری گری و گزارشگری می باشد. در ادامه میتوانید بیوگرافی کامل محمدحسین میثاقی را ملاحظه کنید.

محمدحسین میثاقی

بیوگرافی محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی متولد ۱۴ مهر ۱۳۶۵ و فرزند آخر و یا به قول خودش «ته دیگ» یک خانواده ۸ نفره است. میثاقی روی این مهر ماهی بودنش همیشه خیلی تاکید دارد. میثاقی ساکن شهر کرج می باشد.
وی دارای مدرک کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه آزاد کرمانشاه می باشد.

محمدحسین میثاقی

اشتباهی عجیب در زندگی محمدحسین میثاقی که به نفع وی تمام شد وی در مورد این اشتباه و اتفاق میگوید :

در اثر یک اتفاق ساده به جای آنکه کد مکانیک دانشگاه قزوین را بزنم، ریاضی کاربردی کرمانشاه را زدم. مثلاً به جای ۴۲۳۷ ،۴۲۳۸ زدم و با اصرار پدرم ثبت نام کردم. همان موقع پدرم گفت اثاث‌های خانه را جمع کنند و همین شد که ما ۴ سال در کرمانشاه زندگی کردیم و به این ترتیب به مدت ۴ سال ناله و نفرین خواهر برادرهایم بدرقه راهم شد. یکبار تهران بودم که پدرم فرم تست صدا را برایم گرفته بود. بعد وقتی برگشتم کرمانشاه رفتم و تست صدا و تصویر دادم و قبول شدم و کارم را در رادیو کرمانشاه شروع کردم. بعد هم با گروه اجتماعی تلویزیون کرمانشاه همکاری کردم. از شانس من همان موقع تیم شیرین فراز بعد سالها به لیگ برتر صعود کرد. من آن موقع بازیها و حواشی مسابقاتش را گزارش می‌کردم و برای شبکه ۳ می‌فرستادم. دوستان شبکه ۳ هم خوششان آمد و گفتند وقتی درست تمام شد بیا تاباهم کار کنیم من هم وقتی درسم تمام شد بلافاصله رفتم. وقتی رفتم تست گزارش فوتبال دادم. خود عادل وقتی من را دید به من جواب مثبت داد. بعد هم‌زمانی که سوار تاکسی بودم تا از ساختمان شبکه ۳ برگردم پیامک داد که «بیا باهم شروع کنیم».

محمدحسین میثاقی

همسر محمدحسین میثاقی :

محمد حسین میثاقی متاهل هست و دارای یک فرزند می باشد. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این زمینه موجود نمی باشد.

محمدحسین میثاقی

سوابق کاری و برنامه هایی که اجرا کرده است

وی گزارشگر برنامهٔ برنامهٔ ۹۰ از شبکه سه و مجری برنامهٔ فوتبال ۱۲۰ از شبکه ورزش و مجری برنامهٔ رکورد از شبکه سه می‌باشد. میثاقی همچنین از طرف صدا و سیما به عنوان گزارشگر به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ اعزام شد. وی در ویژه برنامهٔ جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ (بیست چهارده) نیز به همراه عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی حضور داشت. همچنین در حال حاضر هم به عنوان گزارشگر صدا و سیما در بازیهای جام جهانی ۲۰۱۸ در کشور روسیه حضور دارد.

محمدحسین میثاقی

 

محمدحسین میثاقی

 

محمدحسین میثاقی

 

محمدحسین میثاقی

 

محمدحسین میثاقی

 

محمد حسین میثاقی در سال ۹۴ در برنامه سه ستاره با تعداد ۵۸۰۰۰۰ رای به عنوان بهترین گزارشگر از دید مردم انتخاب شد.

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای محمدحسین میثاقی و همسرش

  1. G گفت:

    دست خدا همیشه توو دستهات محمد عزیزم. روح پدر بزرگوارت شاد از این همه پیشرفت ها و موفقیت هات. دعای ما طرفدارات بدرقه راهت. دوستت دارم 😘❤

نظرات