همه جا با فرادرس

مدل کاپشن دخترانه جدید ۲۰۲۲ صورتی خزدار بانمک (بچه گانه)

0

“ مدل کاپشن دخترانه جدید ۲۰۲۲ “، زمستان در راه است و تا چندی دیگر فرزند شما به کاپشن مناسبی برای گذر از این فصل نیاز دارد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل کاپشن دخترانه جدید ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. توصیه ما به شما این است که کاپشنی انتخاب کنید که علاوه بر زیپ دکمه هم داشته باشد.

مدل کاپشن دخترانه جدید ۲۰۲۲ جدید

از بین انواع دکمه های دو سوراخ ، چهار سوراخ و یا پرسی بهتر است دکمه هایی که اصطلاحا چهارپارچه فلزی است را انتخاب کنید که مقاوم و محکم است. الیاف داخلی این محصول نباید طوری باشد که باعث گرم شدن زیاد یا تعریق شود چرا که علاوه بر کلافگی و اذیت شدن کودک،آن را در معرض سرماخوردگی قرار می دهد. یکی از مهم‌ترین دلایل آن، تغییر سایز کودکان است که با افزایش سن، با آن مواجه می‌شویم. بنابراین نکته مهم دیگری که باید هنگام خرید کاپشن زمستانی کودک به آن توجه کنید، سایز آن است.

کاپشن دخترانه بچه گانه ۱۴۰۰

قطعا جنس الیاف بکار رفته در کاپشن بچه گانه مهم می باشد پس توصیه ما خرید کاپشن از جنس پشم است.کاپشن های پشم علاوه بر گرم کردن مناسب،نرم و راحت می باشند. به طور کلی کاپشن‌‌‌ها یا با دکمه‌ها بسته می‌شود یا با زیپ. اگر برای نخستین‌بار است که می‌خواهید کاپشن زمستانه مخصوص کودک خریداری کنید، حتما باز و بسته شدن زیپ یا دکمه‌های کاپشن را تست کنید. اگر نظر من را به عنوان یک مادر که تجربه خرید چندین کاپشن برای کودکانم را دارم، جویا شوید، ابتدا خرید کاپشن با دکمه‌های چهارپارچه فلزی، سپس کاپشن زیپ‌دار و در آخر دکمه‌های معمولی را پشنهاد می‌کنم.

 

 

نظرات