جدیدترین مدل لباس عروس آستین دار ترند سال ۲۰۲۲

0

“ مدل لباس عروس آستین دار ۲۰۲۲ “، اگر چه بودجه در انتخاب مدل و کار لباس عروس مهم است، اما عروس خانم نباید فکر کند که چون بودجه محدودی دارد، نمی تواند آن لباسی را که همیشه آرزو داشته، تهیه کند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل لباس عروس آستین دار ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. بعضی از افراد مایل هستند که لباس عروشان دوخته شود به این عروس خانم‌ها می‌گوییم که شما باید حداقل شش ماه قبل، لباس خود را برای دوختن به خیاط بسپارید تا زمان کافی برای آماده شدنش داشته باشد و نگران خوب یا بد شدن لباستان نباشید.

مدل لباس عروس آستین دار ۲۰۲۲ جدید

بعضی از افراد مایل هستند که لباس عروشان دوخته شود به این عروس خانم‌ها می‌گوییم که شما باید حداقل شش ماه قبل، لباس خود را برای دوختن به خیاط بسپارید تا زمان کافی برای آماده شدنش داشته باشد و نگران خوب یا بد شدن لباستان نباشید. اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به کمک خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌هایی بگردید که به اندام شما مثل شمع بنشیند.

مدل لباس عروس آستین پفی ۱۴۰۰

پیراهن های بلند راسته(که رانها را برجسته تر نشان می دهد) و دامن های خیلی کلوش که پوشنده آن را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد؛ یا مدلهای بدون آستین با یقه بنددار که سینه و نیمه تنه بالایی را کوچکتر نشان می دهد، اصلا برای چنین کسی مناسب نیست. بازوهای خود را کاملا نپوشانید. مدل های دکلته بپوشید، زیرا برخی از طراحان عقیده دارند که آستین و بند لباس عروس توجه بیشتری را به این ناحیه جلب می کند. از پوشیدن مدلهایی با آستین رکابی کوتاه خودداری کنید.

لباس عروس آستین دار توری

مدل لباس عروس آستین پفی

لباس عروس آستین دار دنباله دار

لباس عروس آستین دار پرنسسی

مدل لباس عروس استین بلند پفی

لباس عروس استین دار ساده

لباس عروس آستین کوتاه پفی

لباس عروس آستین حلزونی

 

نظرات