همه جا با فرادرس
اکسکوینو

جدیدترین مدل آرایش نچرال دخترانه ۲۰۲۲ بسیار خفن و لاکچری

0

“ مدل آرایش نچرال دخترانه ۲۰۲۲ “، این سبک از آرایش نیاز به دانش و آگاهی خاصی دارد تا به تمیز‌ترین و شیک‌ترین حالت ممکن انجام شود. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل آرایش نچرال دخترانه ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. همه ما می‌دانیم که این روز‌ها داشتن یک پوست زیبا، شاداب و درخشان مهم‌ترین پایه آرایش نچرال و طبیعی است.

مدل آرایش نچرال دخترانه ۲۰۲۲ جدید

بدین منظور برای ایجاد یک درخشندگی ملایم روی پوست، کمی مرطوب‌کننده سبک و مناسب با پوست را به قسمت‌های برجسته صورت خود بزنید، نوک بینی، برجستگی گونه‌ها و در مرکز چانه. از آنجایی که برخلاف کرم پودر این کرم روی پوست ذوب می‌شود می‌تواند یک درخشش فوق‌العاده بعد از زدن کرم پودر روی صورت شما ایجاد کند. یک بالم‌لب که علاوه بر مغذی بورن، مرطوب کننده لب است را با یک مداد لب به رنگ‌های نود یا تمشکی روشن ترکیب کنید.

آرایش طبیعی دخترانه ۱۴۰۰

در میکاپ صورت به صورت لایت خبری از رژلب های پررنگ و تیره، مژه و آرایش چشم بولد و غلیظ نیست و همه چیز کاملا نچرال و طبیعی است. در این سبک آرایش تمامی رنگ ها تناسب منطقی باهم دارند و برای آرایش چشم ها در این سبک آرایش از خطم چشم های پهن و دنباله دار هرگز استفاده نمی شود. امروزه بسیاری از دختر خانم ها و خانم های جوان به آرایش لایت و ملایم رو آورده اند و در دانشگاه، اداره، مهمانی ها و مناسبت های کوچک و بزرگ آرایش لایت را به آرایش های غلیظ و میکاپ های سنگین ترجیح می دهند.

آرایش صورت دخترانه ساده ۱۲ سال

آرایش صورت دخترانه ساده

آرایش چشم نچرال

آرایش دخترانه ساده و شیک

آرایش طبیعی دخترانه

آرایش نچرال چیست

آرایش ساده و نچرال

آرایش نچرال اینستاگرام

 

 

 

 

نظرات