تفریحات

تصاویری از مدل شینیون جمع بالا جدید ۱۴۰۰ برای همه جور سلیقه

0

“ مدل شینیون جمع بالا ۲۰۲۲ “، شینیون، کلمه‌ای است با ریشه‎ی فرانسوی و به صورت تحت‌الفظی معنی آن، پشت‌گردن است. این موضوع به بستن و جمع‌کردن موها در پس ‌سر اشاره می‌کند که این مدل ساده‌ترین و کلاسیک‌ترین نوع شینیون است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل شینیون جمع بالا ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. بسیاری از شینیون‌کاران بعد از براشینگ از دستگاه ویو نیز استفاده می‌کنند که به ماندگاری شینیون کمک زیادی می‌کند و مراحل انجام کار را آسان می‌کند.

مدل شینیون جمع بالا ۲۰۲۲ جدید

سعی‌کنید از مواد درجه یک استفاده ‌کنید تا کیفیت کارتان بالا رود. موهای فرد باید تمیز، خشک و عاری از چربی باشد، چون موهای چرب و کثیف حالت نمی‌گیرند. بعد از پوش‌ دادن باید وزی موها را بگیرید برای این‌ کار استفاده از کرم ‌مو به‌ شدت توصیه می‌شود. دقت‌ کنید بوکله پایه‌ای شما باید محکم باشد و گرنه شینیون پس از مدتی باز خواهد شد. بنابراین شما باید از فیکس شدن پروتز و سنجاق‌ها مطمئن شوید و بهتر است.

مدل شینیون جمع و باز ۱۴۰۰

هزاران ترند شینیون برای عروس، وجود دارند. مدل ‌موی عروس می‌تواند بافت ساده باشد یا یک شینیون پر کار و شلوغ. شما به عنوان عروس باید بدانید از بین تمامی این استایل‌ها کدام مدل را انتخاب کنید تا زیبایی شما بیشتر شود. حتی بسیاری از عروس‌ها ترجیح می‌دهند از ریسه‌‌ی گل‌های سفید و صورتی، هدبندهای سفید تزئین شده با مروارید و حتی روبان‌های سفید استفاده کنند. معمولا تور عروس نیز جزو اکسسوری‌های شینیون محسوب می‌شود.

مدل مو جمع بالا ساده

مدل مو جمع بالا

شینیون بالای سر با تاج

مدل شینیون جمع پایین

مدل شینیون عروس

مدل شینیون ساده و شیک دخترانه

مدل شینیون باز و بسته

مدل مو جمع دخترانه

 

نظرات