همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی و ماجرای خودکشی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری + عکس ها و علت خودکشی

0

بیوگرافی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری کیست؟ بیوگرافی فرحناز خلیلی عکس بوشهری و عکس ها و ماجرای کامل خودکشی دختر عکاس بوشهری به نام فرحناز خلیلی و علت دقیق و جزئیات خودکشی دختر عکاس بوشهری به نام فرحناز خلیلی در اوایل شهریور ۱۴۰۰ به علت تجاوز به همراه نشانی پیج اینستاگرام فرحناز خلیلی و خانواده و مصاحبه خانواده اش درباره خودکشی و علت مرگش و سوابق و زندگی او را در ادامه بخوانید.

بیوگرافی و ماجرای خودکشی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری + عکس ها و علت خودکشی

بیوگرافی فرحناز خلیلی عکاس بوشهری

فرحناز خلیلی عکاس بوشهری متولد سال ۱۳۷۵ در روستای بولخیر بوشهر است. او در مراسم و مجالس عروسی و مناسبت ها عکاسی و فیلمبرداری می کرد و حالا خبر مرگ و فوت او در رسانه ها منتشر شده است

خبر خودکشی دختری جوان به نام فرحناز خلیلی عکاس بوشهری بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و این در حالی است که علت مرگ و خودکشی او تجاوز در یک مراسم بوده است.

ماجرا و علت خودکشی دختر عکاس بوشهری

اوایل شهریور ماه ۱۴۰۰ پیکر بی جان فرحناز خلیلی به بیمارستان روستای بولخیر بوشهر منتقل شد و او در سن ۲۵ سالگی به دلیل خودکشی از دنیا رفت.

عموزاده فرحناز خلیلی در مورد این حادثه گفت:«فرحناز عکاس بود و به خاطر شغلش گاهی در مجالس اهالی روستا شرکت می کرد. دو ماه قبل از خودکشی فرحناز او در عالی شهر برای عکاسی به باغی رفته بود اما در پایان مراسم با مشتری بر سر مسائل مالی اختلاف پیدا کرده بود.

آن فرد فرحناز را مورد خشونت کلامی و رفتاری قرار داده بود و از فرحناز سواستفاده های زیادی کرد و بالاخره فرحناز از او به اتهام تجاوز شکایت کرد اما به دلیل شرایط محیط زندگی موضوع شکایتش را کسی جز من و همسرم نمی دانست.»

عموزاده فرحناز در ادامه گفت:«فرحناز موضوع شکایت خود را پیگیری قانونی می کرد و پرونده او با موضوع شکایت تجاوز در جریان است اما با او برخورد خیلی بدی شد و فرحناز خیلی ناراحت شد. فشار روحی ناشی از این اتفاق در آخر باعث شد که فرحناز دست به خودکشی بزند. هر چند هنوز نتیجه آزمایش پزشکی قانونی به دستمان نرسیده اما گفته می شود که فرحناز با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرده بود

رکنا نوشت: دختر ۲۵ ساله بوشهری در حالی دست به خودکشی زد که گفته می شود انگیزه او این بود که مورد تجاوز قرار گرفته بود.

خودکشی دختر بوشهری حدود یک ماه قبل اتفاق افتاد.بعد از خودکشی دختر بوشهری ادعا شد که او به دلیل اینکه مورد تجاوز قرار گرفته دست به خودکشی زد.

خودکشی دختر بوشهری در روستای بولخیر رخ داد.علت خودکشی دختر بوشهری در دست بررسی است. پسرعموی این دختر درباره خودکشی دختر بوشهری توضیح می دهد.منبع : رکنا

 

نظرات