بیوگرافی امید اسدبیگی نیشکر هفت تپه و همسرش + زندگی شخصی و اتهامات

0

بیوگرافی امید اسدبیگی کیست؟ بیوگرافی و سوابق امید اسدبیگی مدیرعامل نیشکر هفت تپه و برادران و همسرش + عکس ها و خانواده و نسبت فامیلی و جنجال های امید اسدبیگی هفت تپه و ماجرای پرونده قاچاق ارز و جزئیات جدید از زندگی شخصی و شغلی او در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی امید اسدبیگی نیشکر هفت تپه و همسرش + زندگی شخصی و اتهامات و مبلغ اختلاس و برادرانش و خانواده اش

 

بیوگرافی امید اسدبیگی

امید اسدبیگی, متولد سال ۱۳۶۴ در خوزستان فرزند احسان که پیش از این عضو هیات مدیره نیشکر هفت تپه بود و حالا یکی از متهمان پرونده اخلال ارزی و قاچاق ارز می باشد.

ازدواج و همسر

ایشان متاهل است، اما از زندگی خصوصی و شخصی و همسر و فرزندان و خانواده اش تاکنون خبری منتشر نشده است.

سوابق شغلی و مدیریتی

اسدبیگی مدیرعامل سابق نیشکر هفت تپه در دوران اعتراضات کارگردان هفت تپه بود و اتهام او اختلاس ۲۵۰۰۰ میلیارد تومانی شرکت نیشکر هفت تپه است و  وکیل او در دادگاه حسین سرتیپی بوده که وکالت حسین فریدون برادر رئیس جمهور را هم در سابقه خود دارد.

بیوگرافی امید اسدبیگی نیشکر هفت تپه و همسرش + زندگی شخصی و اتهامات

 

ماجرای پرونده قاچاق ارز

خبرگزاری فارس نوشت: سخنگوی قوه قضائیه، (چهارشنبه ۲۱ مهر) در جریان نشست خبری خود به سؤالات خبرنگاران رسانه‌های مختلف پاسخ داد. ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه در مهر ۱۴۰۰ درباره پرونده امید اسدبیگی گفت: امید اسدبیگی فرزند احسان به اتهام مشارکت در اخلال عمده در نظام ارزی و مباشرت در قاچاق عمده ارز به ۲۰ سال حبس، جزای نقدی، رد اموال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شده است.

ایرنا نیز نوشت:امید اسدبیگی، در دو پرونده فساد ارزی متهم ردیف اول بود: نخست، پرونده «۲۱متهم ارزی» و دوم، پرونده موسوم به «مدیران سابق بانک مرکزی». در پرونده نخست، اسدبیگی به «سردستگی سازمان‌یافته اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز و معاملات غیرمجاز ارزهای دولتی» متهم بود و در پرونده دیگر، به پرداخت رشوه‌های کلان به مدیران بانک مرکزی متهم شد.

اسدبیگی در این دو پرونده متهم به دریافت و فروش ۱.۵ میلیارد دلار ارز دولتی و پرداخت هزار سکه رشوه بود.

همچنین ببینید: بیوگرافی سید میعاد صالحی و همسرش + خانواده و سوابق شغلی میعاد صالحی

عکس های امید اسدبیگی مدیرعامل نیشکر هفت تپه

نسبت امید اسدبیگی و جهانگیری

انتساب فامیلی اعضای هیئت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه به اسحاق جهانگیری همان موقع از سوری دفتر جهانگیری تکذیب شد و متنی را به شرح زیر منتشر کرد:

به دنبال انتشار گسترده مطلبی سراسر کذب در شبکه‌های اجتماعی، فضای مجازی و برخی از سایت‌های خبری مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیئت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه به معاون اول محترم رئیس‌جمهور، نکات زیر به آگاهی ملت شریف ایران به خصوص کارگران پرتلاش و زحمتکش این شرکت می‌رسد:

هرگونه انتساب نسبی و فامیلی اعضای هیئت مدیره شرکت مذکور به جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رئیس‌جمهور قویاً تکذیب می‌شود، چرا که اساساً ایشان خواهرزاده‌هایی با نام خانوادگی «اسدبیگی» ندارند.

نظرات