ساعت پخش سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ + زمان تکرار و بازپخش

0

ساعت پخش سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ + زمان تکرار و بازپخش

ساعت پخش سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ + زمان تکرار و بازپخش و زمان و ساعت دقیق پخش تکرار سریال سرجوخه از مهر ماه ۱۴۰۰ از شبکه ۳ سیما به همراه جزئیات کامل پخش را از مجله حرف تازه می خوانید

ساعت پخش سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون 1400 + زمان تکرار و بازپخش

سریال سرجوخه به کارگردانی احمد معظمی جایگزین سریال هم سایه می شود. این سریال را از مهر ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سوم سیما می توانید تماشا کنید. علاوه بر شبکه سه در شبکه های مختلف صدا و سیما چون تماشا و نمایش نیز پخش خواهد شد.

سریال سرجوخه جدیدترین مجموعه تلویزیونی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که بازیگرانی چون سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا»، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آنها در سریال رسانه‌ای شده و در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری و بازیگران جدیدی نیز به آن اضافه می شوند.

این مجموعه که یک درام جاسوسی، اجتماعی است به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور تصویربرداری می شود.

صفحه رسمی سریال سرجوخه در پیام تشکر از احمد معظمی یادداشت کرد:

تداومِ انرژی، پشتکار، انگیزه و نگاه هنریِ دور از شوآف یعنی کارِ شما… آقای کارگردان…

دیگه راهِ زیادی تا پایان سرجوخه نمونده…

خدا قوت که رهبر بودین و همراه و همدل با تیم حرفه ای تون.

درخشانید و همه ی عوامل سرجوخه قدردان زحمات و انرژی شما هستن… جناب معظمیِ عزیز…

ساعت تکرار و بازپخش

سریال سرجوخه پس از پایان مجموعه هم سایه ، هرشب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

این سریال به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

نظرات