همه جا با فرادرس
اکسکوینو

ساعت پخش و تکرار سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ + تکرار سریال سرجوخه

1

ساعت پخش و تکرار سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ + تکرار سریال سرجوخه

ساعت و زمان دقیق پخش و تکرار سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ و زمان تکرار و بازپخش و زمان و ساعت دقیق پخش تکرار سریال سرجوخه شبکه ۳ سیما هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه میشود و تکرار آن ۱:۳۰ بامداد ۰۹:۴۵ صبح و ۱۴:۳۰ ظهر می باشد و در روزهای پنجشنبه خلاصه داستان هر هفته و تکرار هفتگی سریال پخش می شود.

ساعت پخش سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون 1400 + زمان تکرار و بازپخش

تکرار سریال سرجوخه ساعت چنده؟

سریال سرجوخه به کارگردانی احمد معظمی جایگزین سریال هم سایه می شود. این سریال را از مهر ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سوم سیما می توانید تماشا کنید. علاوه بر شبکه سه در شبکه های مختلف صدا و سیما چون تماشا و نمایش نیز پخش خواهد شد.

سریال سرجوخه جدیدترین مجموعه تلویزیونی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که بازیگرانی چون سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا»، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش (اوین) و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آنها در سریال رسانه‌ای شده و در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری و بازیگران جدیدی نیز به آن اضافه می شوند.

این مجموعه که یک درام جاسوسی، اجتماعی است به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور تصویربرداری می شود.

صفحه رسمی سریال سرجوخه در پیام تشکر از احمد معظمی یادداشت کرد:

تداومِ انرژی، پشتکار، انگیزه و نگاه هنریِ دور از شوآف یعنی کارِ شما… آقای کارگردان…

دیگه راهِ زیادی تا پایان سرجوخه نمونده…

خدا قوت که رهبر بودین و همراه و همدل با تیم حرفه ای تون.

درخشانید و همه ی عوامل سرجوخه قدردان زحمات و انرژی شما هستن… جناب معظمیِ عزیز…

ساعت تکرار و بازپخش

این سریال هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه میشود و تکرار آن ۱:۳۰ بامداد ۰۹:۴۵ صبح و ۱۴:۳۰ ظهر می باشد و در روزهای پنجشنبه خلاصه داستان هر هفته و تکرار هفتگی سریال پخش می شود.

این سریال به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

1 دیدگاه در “ساعت پخش و تکرار سریال سرجوخه از شبکه سه تلویزیون ۱۴۰۰ + تکرار سریال سرجوخه

  1. ابولفضل گفت:

    فیلمتون عالی بود ولی آقایه کارگردان کیان اول فیلم غلام رضارو دید وقتی تویه مسابقه بوکس بود و شما چطوری تو فیلم نشون دادین که نه کیان غلام رضارو ندیده

نظرات