همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی محسن منصوری استاندار تهران و همسرش + عکس های خانوادگی و سوابق شغلی

0

بیوگرافی و سوابق محسن منصوری از فرمانداری ورامین در دولت احمدی نژاد و روحانی تا استاندار تهران در دولت آیت الله رئیسی به همراه عکس ها و مدرک تحصیلی و خانواده و زندگی شخصی و شغلی جوانترین استاندار تهران را در این بخش از مجله حرف تازه می خوانید.

بیوگرافی محسن منصوری استاندار تهران و همسرش + عکس های خانوادگی و سوابق شغلی

بیوگرافی محسن منصوری

محسن منصوری, متولد سال ۱۳۶۳ در ورامین, سیاستمدار ایرانی، فرماندار سابق ورامین و استاندار تهران در دولت آیت الله رئیسی است. او لقب جوانترین استاندار تهران گرفته و اولین استاندار استان تهران است که بعد از انقلاب اسلامی (۱۳۶۳) متولد شده‌ است. گفتنی است محسن منصوری در ۱۸ مهر ۱۴۰۰ با رأی هیئت دولت به این سمت منصوب شد.

همسر و فرزندان

از زندگی شخصی و خصوصی وی اطلاعاتی در دست نیست

بیوگرافی محسن منصوری

سوابق مدیریتی و شغلی محسن منصوری

محسن منصوری استاندار جدید تهران است که از ۱۸ مهر ۱۴۰۰ به این سمت منصوب شد. پیش از او محسن بندپی استاندار تهران بود.

وی پیش از این عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بنیاد علوی، مدیرعامل و عضو مؤسس و هیأت مدیره بنیاد کرامت آستان قدس رضوی، مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ورامین از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲، مشاور استاندار تهران، مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم شورای اسلامی مجلس نهم ،معاون حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش و مدیر دفتر همکاری‌های وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه و دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور بوده است.

بیوگرافی محسن منصوری عکس

مدرک تحصیلی

منصوری متولد خرداد ۱۳۶۳ در شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی مکانیک (گرایش ساخت و تولید) از دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران است.

وی از جمله مدیران کارآمد جوان انقلابی است که در سال‌های اخیر مسئولیت‌های کلان محلی و ملی را برعهده داشته است که از جمله تدریس در دانشگاه، فعالیت در ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش و حضور در حوزه وزارتی آموزش و پرورش و معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیر عامل بنیاد علوی، مدیر عامل بنیاد کرامت آستان قدس رضوی با حکم آیت‌الله رئیسی و فرماندار ورامین در دولت دهم از جمله سوابق مهم وی بوده است.

سوابق محسن منصوری استاندار تهران

افتخارات

منصوری در دولت دهم به عنوان جوان‌ترین فرماندار کشور، سابقه درخشانی از خود به جا گذاشته و بعنوان فرماندار برتر استان تهران برگزیده شد. او همچنین دبیرکلی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان را هم برعهده داشته است.

نظرات