بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسر و پسرش محی الدین + عکس های خانوادگی و حواشی

0

نجم الدین شریعتی مجری تلویزیون ایران متولد ۱۳۵۹ اهل مازندران است. او که بیشتر در تلویزیون فعالیت دارد، کمتر در جاهای دیگه دیده شده است. در ادامه ی این مطلب بیوگرافی کامل نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندانش با عکس و سوابق هنری و فعالیت ها و عکسهای جدید او و ماجرای ازدواج و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسر و پسرش محی الدین + عکس های خانوادگی و حواشی

بیوگرافی نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی مجری تلویزیون ایران، در سال ۱۳۵۹ در تنکابن، استان مازندران متولد شد. او یک خواهر و یک برادر به نامهای “زهرا” و “حسام الدین” دارد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر می باشد و در کنار آن تحصیلات حوزوی را نیز بصورت شخصی پیگیری کرده و حالا مجری برنامه دینی است.

 

سوابق هنری

شریعتی زمانی که تنها ۲۲ سال سن داشت، فعالیت خود را در زمینه اجرا آغاز می کند و در اولین تجربه خود برای اجرا برنامه “نیمرخ” که برای مخاطبین نوجوان و جوان تهیه شده بود، جلوی دوربین می رود و طولی نمی کشد که این برنامه مخاطب زیادی را به دست می آورد.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی

چهار سال بعد برای اولین بار در یک برنامه با موضوع مذهبی به نام “زلال احکام” جلوی دوربین می رود و اینبار نیز همچون سری قبل خوش می درخشد و در جذب مخاطب بسیار موفق عمل می نماید.

زندگینامه نجم الدین شریعتی

با پایان این برنامه، در سال ۸۸ شروع برنامه مذهبی دیگر به نام “سمت خدا” با اجرای او آغاز شد که اینبار موجب به شهرت زیاد وی شد. این برنامه مذهبی به صورت روزانه با محور گفتگو با یک کارشناس مذهبی در موضوعات مختلف به روی آنتن می رود.

 

عکس و بیوگرافی همسر نجم الدین شریعتی

نجم الدین متاهل است. او زمانی که حدودا ۲۴ سال داشت به صورت سنتی ازدواج کرد و ثمره این ازدواج پسری به نام “محی الدین” است.

نجم الدین شریعتی و همسرش

 

ماجرای خداحافظی جنجالی از سمت خدا

در یکی از قسمت های سمت خدا در اسtند ۹۲، یکی از کارشناسان برنامه انتقاد شدیدی از عملکرد صداوسیما کرد که این امر موجب توبیخ تمامی عوامل این برنامه مذهبی شد.

ماجرای انتقاد ماندگاری از صداوسیما در برنامه سمت خدا

با اوج گرفتن ماجرا، در اردیبهشت ۹۳ نجم الدین بدلیل تغییر تهیه کننده اصلی برنامه در آنتن زنده اعلام کرد بدلایل این مشکلات حاضر به اجرا برنامه نیست و رسما خداحافظی کرد.

ماجرای خداحافظی نجم الدین شریعتی از سمت خدا

بلافاصله مهمان برنامه هم که یک روحانی (حاج آقا فرحزاد) بود در حمایت او گفت: “نه من و نه هیچ کدام از کارشناسان برنامه در صورت نبود مجری و تهیه کننده اصلی حاضر به حضور در برنامه نیستیم!” یک هفته نگذشت که دوباره شریعتی به برنامه برگشت و به طور معمول برنامه را اجرا کرد.

 

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی
najmeddin.shariati در دسترس عموم قرار دارد.

 

دیگر عکس های نجم الدین شریعتی

عکس جدید نجم الدین شریعتی

کودکی نجم الدین شریعتی

عکس جدید نجم الدین شریعتی

عکس جدید نجم الدین شریعتی و پسرش

اختصاصی از:

مجله اینترنتی حرف تازه

با ما همراه باشید.

نظرات