بیوگرافی توماج صالحی خواننده رپ و همسرش + عکس های خانوادگی و آهنگهای جنجالی

0

توماج صالحی خواننده رپ کیست؟ +عکسهای شخصی و خانوادگی و بیوگرافی و ماجرای بازداشت توماج صالحی همراه سوابق و آهنگ های توماج صالحی پیج اینستاگرام و همسر و خانواده اش و پدر و مادر و سن و قد و زندگی شخصی و هنری این خواننده زیر زمینی و توماج صالحی ویکی پدیا را در ادامه در این صفحه از مجله اینترنتی حرف تازه ببینید

بیوگرافی توماج صالحی خواننده رپ و همسرش + عکس های خانوادگی و آهنگهای جنجالی

بیوگرافی توماج صالحی

توماج خواننده زیرزمینی رپ پرحاشیه و جنجالی اینروزهای موسیقی ایران است که مدتی پیش خبر بازداشت و دستگیری او در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

توماج صالحی, خواننده رپ زیرزمینی در دهه هفتاد ۷۰ در اصفهان متولد شد. خواننده رپ ایرانی است و در کارگاه فلزکاری کار میکند

او به خواندن ترانه ها و آهنگ های سیاسی معروف است و اخیرا با قطعه سوراخ موش با متن شعر جنجالی سر و صدای زیادی در شبکه های مجازی راه انداخت که همین موضوع منجر به بازداشت او شد.

بیوگرافی توماج صالحی رپر

فعالیت های هنری

توماج یکی از خوانندگان رپ زیر زمینی کمتر شناخته است که در سبک و سیاق هیچکس و پیشرو و… خوانندگی می کند و ترانه ها و آهنگهایش با محتوا و متن شعرهای ترانه‌هایش مربوط به مشکلات جامعه و انتقادی و اعتراضی است.

بازداشت و دستگیری توماج صالحی

توماج بعد از انتشار اهنگ جدید خود و حواشی پیش آمده، در ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ در منزلش بازداشت شد، اما بعد از چند روز آزاد شد.
اهنگ ها و ترانه های او بیشتر مورد رسانه های معاند است و بعد ار خبر بازداشتش از او حمایت کردند.

بیوگرافی توماج صالحی خواننده رپ عکس

صفحه رسمی در اینستاگرام

این خواننده که شهرت چندانی ندارد، بعد از خبر بازداشتش، به شهرت رسید و هم اکنون، پیج های فیک زیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نام او فعالیت دارند، اما پیج اصلی وی بعد از بازداشت از دسترس خارج شده است.

درباره زندگی شخصی این خواننده اطلاعات چندانی در دست نیست،ار جمله آهنگ های توماج میتوان به زندگی نرمال، ندیدی، سیرک و سوراخ موش و …. اشاره کرد.

نظرات