تفریحات

فائزه ملکی نیا کیست بیوگرافی فائزه ملکی نیا و ماجرای آتش زدن توسط پدرش + عکس و اینستاگرام

0

فائزه ملکی نیا دختر سنندجی کیست بیوگرافی فائزه ملکی نیا دختری که توسط پدرش با بنزین سوزانده شد + عکس ها و ماجرای آتش زدن و سوختگی و فوتش را در ادامه ببینید

بیوگرافی فائزه ملکی نیا

بیوگرافی فائزه ملکی نیا

فائزه ملکی نیا دختر سنندجی ۲۲ سال داشت که در روز دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ بر اثر سوختگی ۸۵ درصد و جراحات وارده درگذشت. خبر سوزاندن و آتش زدن دختر ۲۲ ساله ای به نام فائزه ملکی نیا توسط پدرش با ریختن بنزین در شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی توسط یک دکتر به نام ایمان نوابی دست به دست شد.

اما در پی انتشار خبر فرزند کشی در سنندج و سوزاندن دختر جوان توسط پدرش، محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب سنندج خواهان برخورد با پزشکی شد که از به آتش کشیده شدن زن جوانی در این شهرستان توسط پدرش خبر داده بود.

ایمان نوابی کیست

ایمان نوابی پزشک جراح، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود با اعلام خبر جان باختن این شهروند دلیل به آتش کشیده شدن این زن جوان توسط پدرش را داشتن دوست پسر عنوان کرده و از آزاد بودن پدر خبر داده بود. به گفته وی، قربانی پس از تحمل درد بسیار که تنها در جراحی اولیه شامل برداشتن تمامی مناطق سوخته و قطع هر دو دست بود، جان خود را از دست داده است.

توضیحات دادستان سنندج

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان با اشاره به انتشار خبری مبنی بر مرگ یک دختر ٢٢ ساله‌ای توسط پدرش، گفت: سوختگی این دختر خبر درستی است، اما اینکه وی خودسوزی کرده یا پدرش او را سوزانده است در حال بررسی است.

جباری: در این رابطه دستور لازم به پلیس داده شد تا تحقیقات جنایی انجام شود. همچنین به پزشکی قانونی نیز دستور داده شده تا علت دقیق فوت مشخص شده و کالبدشکافی صورت گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان تصریح کرد: اینکه پدر مقصر بوده یا خیر، هنوز مشخص نبوده و درحال حاضر مورد تایید ما نیست.

جباری بیان داشت: این موضوع به عنوان یک حادثه سوختگی بوده و بر همین اساس این فرد در بیمارستان پذیرش شده است.

وی ادامه داد: اکنون این اتفاق هیچ مرجع یا شاکی خصوصی نداشته است، اما با این حال ما خودمان در حال بررسی فوری آن هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان درباره انتشار شایعاتی در این خصوص در فضای مجازی از سوی یک پزشک تاکید کرد: این اقدام نوعی تخلف است و این فرد نباید زمانی که هنوز چیزی مشخص نشده آن را در فضای مجازی قرار می‌داد.

جباری بیان داشت: این موضوع را به مسئولان نظام پزشکی ابلاغ کردیم تا آن را در دستور کار کمیته انضباطی قرار دهند و برخوردهای لازم صورت گیرد.

نظرات