همه جا با فرادرس
اکسکوینو

مدل مانتو مجلسی ویژه سال ۲۰۲۲ با طراحی بسیار شیک

0

“ مدل مانتو مجلسی ۲۰۲۲ “، برای اینکه از چرخیدن در پاساژها و سایت ها و مغازه ها به دلیل پیدا نکردن مانتویی که مورد سلیقه تان باشد خسته شده اید، بد نیست به دوختن یک مانتو فکر کنید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل مـانتو مـجلسی ۲۰۲۲ در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. اگر شما به مانتو‌های دارای جیب، دکمه یا زیپ علاقه مند هستید و این نوع مانتو‌ها کارایی بیشتر در روز برایتان خواهند داشت، بهتر است از مانتو‌هایی با این ویژگی ها استفاده کنید.

مدل مانتو مجلسی ۲۰۲۲ جدید

دوخت مانتو مجلسی به طور ویژه می‌باشد و مرتب و خاص بودن آن زبانزد عموم افراد است. فرم ایستایی مانتو مجلسی در تن به صورت اندامی می‌باشد و طرح آن بنا به سلیقه مشتریان متفاوت می‌باشد. انتخاب رنگ مناسب نیز یکی از موارد مهم هنگام خرید مانتو زنانه می‌باشد. پیشنهاد ما به شما اینست که اول نگاهی به کمد لباستان بیندازید. یک نکته خاص برای خانم های قد بلند این است که به هیچ عنوان از مانتو و شلوار یک رنگ در ست مانتو شلوارتان استفاده نکنید، بهترین انتخاب این است است که سلیقه خود را به چالش بکشید و از دو رنگ متفاوت و یا از رنگ های تضاد و خاص استفاده کنید.

مدل مانتو جدید مجلسی شیک ۱۴۰۰

مانتوهای خیلی بلند انتخاب نکنید چرا که شما را کوتاه تر نشان می دهند. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است. مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی باشید که برش هایی در پهلوها دارند. این مدل ها علاوه بر افزایش شیک تر بودن شما، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند

مدل مـانتو مـجلسی با پارچه کرپ

مدل مـانتو مـجلسی بالاتنه گیپور

مدل مـانتو مـجلسی بلند مشکی کرپ

مدل مـانتو مـجلسی کوتاه

مدل مـانتو مـجلسی بلند مشکی

مدل مانتو شیک و باکلاس

مدل مـانتو مـجلسی مشکی

مدل مـانتو مـجلسی با پارچه پولکی

 

 

 

نظرات