ساعت دقیق کشتی محمد نخودی و جردن باروز در نروژ ۲۰۲۱ امروز دوشنبه ۱۲ مهر

0

امروز دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ در ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۳۰ دقیقه کشتی فینال محمد نخودی و جردن باروز در نروژ ۲۰۲۱ می باشد در ادامه زمان دقیق و ساعت کشتی فینال محمد نخودی و جوردن باروز در مسابقات جام جهانی کشتی نروژ ۲۰۲۱ به همراه پخش زنده مسابقه محمد نخودی و جردن باروز را در مسابقات جهانی کشتی آزاد در نروژ را ببینید

ساعت دقیق کشتی محمد نخودی و جردن باروز در نروژ 2021 امروز دوشنبه ۱۲ مهر

ساعت و زمان دقیق کشتی محمد نخودی و جردن باروز در نروژ ۲۰۲۱ امروز دوشنبه ۱۲ مهر

امروز دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ در ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۳۰ دقیقه مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد برگزار میشود و محمد نخودی امروز در مبارزه فینال باید به مصاف جردن باروز دارنده طلای المپیک و ۴ طلای قهرمانی جهان از آمریکا برود.

نخودی کشتی گیر وزن ۷۹ کیلوگرم ایران با پیروزی در یک مبارزه حساس برابر نیکا کنتچادزه، راهی دیدار فینال شد و باید به مصاف جوردن باروز آمریکایی برود.

محمد نخودی کشتی گیر وزن ۷۹ کیلوگرم تیم ملی ایران که در ۳ بازی قبلی خود با نتایج ۱۱ بر صفر مقابل کانوا نماینده ایتالیا و ۸ بر ۴ برابر آرمان آواگایان نماینده ارمنستان و ۱۱ بر صفر مقابل الکما فرانسوی به پیروزی رسیده بود، در دیدار نیمه نهایی و در یک مبارزه جذاب و دیدنی با نیکا کنتچادزه گرجستانی روبرو شد که در نهایت در یک کشتی حساس و نفس گیر با نتیجه ۶ بر ۵ به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.

در ثانیه های پایانی داور یک امتیاز به نیکا کنتچادزه و یک اخطار به محمد نخودی داد و در نهایت این کشتی گیر با غیرت با نتیجه ۶ بر ۵ از سد حریف خود گذشت و راهی فینال شد و باید به مصاف جوردن باروز آمریکایی برود.

محمد نخودی دارنده طلای جوانان جهان، نقره امیدهای جهان و برنز نوجوانان جهان است و ساعت کشتی محمد نخودی و جردن باروز از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۳۰ خواهد بود.

جردن باروز کیست

جردن ارنست باروز زادهٔ ۸ ژوئن ۱۹۸۸، نیوجرسی کشتی‌گیر کشتی آزاد امریکایی و صاحب مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن و چهار مدال طلا و سه برنز مسابقات قهرمانی جهان است.

وی صاحب مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن و چهار مدال طلا و سه برنز مسابقات قهرمانی جهان است.
او دارندهٔ دو عنوان قهرمانی کشور در مسابقات NCAA Division I در سبک کشتی فولک و همچنین جایزهٔ Dan Hodge Trophy به عنوان برجسته‌ترین کشتی‌گیر امریکایی است.

۴ آزادکار ایران نیز با درخشش در این رقابت ها، راهی دیدار فینال شدند و فردا شب(دوشنبه) برای کسب مدال طلای جهان به مصاف رقبای خود می روند.

اسامی نفرات راه یافته به فینال ۴ وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان به شرح زیر است:

وزن ۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک (ایران) – توماس گیلمان (آمریکا)
وزن ۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (ایران) – زاگیر شاخیف (روسیه)
وزن ۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی (ایران) – جردن باروز (آمریکا)
وزن ۹۲ کیلوگرم: کامران قاسمپور (ایران) – ماگومد قربان اف (روسیه)

نظرات