همه جا با فرادرس

بیوگرافی آریا دلفانی بازیگر و همسرش + عکس ها و زندگی شخصی و فیلم شناسی

0

بیوگرافی آریا دلفانی بازیگر و همسرش +عکس ها و زندگی شخصی و فیلم شناسی و سوابق هنری و زندگینامه و بیوگرافی آریا دلفانی بازیگر سریال افرا در نقش (مهران) از شروع بازیگری تا شهرت و ماجرای ازدواج و مصاحبه و گفتگوی جدید و خواندنی آریا دلفانی بازیگر و کارگردان و نشانی پیج اینستاگرام آریا دلفانی را در این بخش در بیوگرافی کامل این بازیگر ایرانی را از مجله حرف تازه بخوانید

بیوگرافی آریا دلفانی بازیگر و همسرش + عکس ها و زندگی شخصی و فیلم شناسی

بیوگرافی آریا دلفانی

آریا دلفانی بازیگر متولد ۱۷ فروردین ۱۳۷۱ در شمال ایران است که بازیگری را از تئاتر شروع کرده و با سریال افرا در نقش مهران به مخاطبان معرفی شد. او علاوه بر بازیگری در طراح دکور در بیشتر پروژه های سینمایی و تلویزیونی فعالیت دارد و به زبان انگلیسی نیز تسلط کامل دارد.

بیوگرافی و عکس های جدید آریا دلفانی بازیگر سریال افرا

 

سوابق بازیگری

دلفانی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و تاکنون چندین نمایش را روی صحنه اجرا کرده که از جمله می توان به آن هنگام که پای،به خانه نهاد و به خاطر یک مشت پزشک نازنین در سال ۹۲ و نمایش ازدواج های مرده و کالیگولا اشاره کرد.

اولین تجربه او جلوی جلوی دوربین در سال ۹۷ در فیلم بایرن مونیخ به کارگردانی نگین امین زاده بود و بعد ازر درخشش در این فیلم، برای ایفای نقش در فیلم کوتاه دراپ دعوت به همکاری شد

زندگینامه آریا دلفانی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون

فیلم من زهره اولین تجربه فیلم بلند این بازیگر به کارگردانی سیامک ابراهیمی در سال ۱۳۹۸ است که با ملیسا ذاکری، شیرین آقارضا کاشی، سروش طاهری، سجاد بابایی، فرانک مرادی، فریماه مسگرنیا، علیرضا شریعتی، سجاد علیخانی و … همبازی بود.

آریا در زمینه کارگردانی نیز تجربه کسب کرده و در سال ۸۸  فیلم تلویزیونی گور به گور را کارگردانی کرد و سال ۹۰ سریال مسیر انحرافی را ساخت.

ازدواج و همسر

از  وضعیت ازدواج و تاهل این بازیگری اطلاعی در دست نیست

آریا دلفانی بازیگر و همسرش

همچنین ببینید: بازیگر نقش مائده در سریال افرا کیست؟ + بیوگرافی و سوابق هنری و اینستاگرام

آریا دلفانی در سریال افرا

جدیدترین اثر هنری او در زمینه هنرپیشگی بازی در سریال افرا در نقش مهران دوست پیمان است که در شهریور ۱۴۰۰ از شبکه یک پخش شد.

سریال افرا عاشقانه ای درباره محیط زیست کاری از بهرنگ توفیقی است. در سریال افرا، مینا وحید در نقش مهتاب و همسر مسعود، فریبا متخصص در نقش اعظم؛ مادر وحید و پیمان، اسماعیل محرابی، پیام دهکردی در نقش وکیل، علیرضا آرا (پزشک)، محمد صادقی در نقش پیمان برادر وحید، هامون سیدی در نقش عقیل، سارا باقری در نقش مائده فروزش و خواهر مسعود، نسرین بابایی در نقش پروین مادر مسعود، فهیمه مؤمنی در نقش صبا همسر وحید و بهمن صادق حسنی، مهرداد بخشی به ایفای نقش پرداخته اند.

آریا دلفانی

زندگینامه آریا دلفانی

من ۱۷ فروردین ۷۱ متولد شدم. خیلی زود فهمیدم که مسیرهای سخت و کارهای به ظاهر نشدنی برام جالبن و انگیزه بخش. و بین اون همه مسیر، یکیو انتخاب کردم که عین خودم باشه، برای من باشه.

مثل یه قوچ.
این مسیر زندگی منه که ۲۹ ساله دارم توش قدم می‌ زنم.

با درد.

با دستهای خالی ولی بی ترس.

از هر چیزی که سر راهم قرار گرفت، گذشتم

نه برای گذر به آینده، که برای سازش لحظه

بهای سنگینی هم براش پرداختم مثل همه‌ کسانی که تلاش می‌ کنن برای زندگی

ولی وقتی به مسیرم نگاه می‌کنم

به خودم میگم ارزششو داشت و داره

می‌دونم زندگی ارزششو داره که امید داشته باشیم،

زنده باشیم

کسی باشیم.

اینستاگرام آریا دلفانی

اینستاگرام اریا دلفانی

صفحه رسمی این بازیگر با نشانی در دسترس عموم قرار دارد که میتوانید وارد صفحه شخصی این هنرمند جوان شوید و با آو بیشتر آشنا شوید و جدیدترین فیلم ها و عکس های آریا دلفانی را ببینید.

نظرات