بارداری نیلی افشار همسر پویان مختاری + پدر بچه نیلی افشار کیست؟

0

بارداری نیلی افشار همسر پویان مختاری + پدر بچه نیلی افشار کیست؟

ماجرای بارداری و مادر شدن نیلی افشار چیست و آیا بارداری نیلی افشار چهره اینستاگرامی صحت دارد؟ پدر بچه نیلی افشار کیست؟ آیا پدر بچه نیلی افشار پویان مختاری است؟

بارداری نیلی افشار همسر پویان مختاری + پدر بچه نیلی افشار کیست؟

ماجرای بارداری و مادر شدن نیلی افشار + پدر بچه نیلی افشار کیست؟

نیلی افشار چهره مشهور اینستاگرامی در جدیدترین پست خود در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که باردار است و به زودی مادر می شود، اما در ویدئویی کوتاه در استوری صفحه شخصی خود گفت که باردار و به زودی مادر میشود. برخی کاربران گفتند که او به تقلید از دنیا جهانبخت از تولد فرزندش در هشت ماه آینده خبر داد.

نیلی افشار مدل و شاخ های اینستاگرامی است که بعد از مهاجرت از ایران مدتی با پویان مختاری زندگی کرد و بعد از چند سال کارسان به خاتلاف رسید و سال گذشته از هم جدا شدند که جدایی آن نیز داستان جالبی داشت و البته بعد از مدتی نیز دوباره به نزد پویان بازگشت.

ظاهرا نیلی افشار هم مانند دنیا جهانبخت باردار است و این روزها شاخ ها و بلاگرهای اینستاگرامی در باردار شدن و بچه داشتن با هم رقابت دارند. این بار نیلی همسر سابق پویان مختاری اعلام کرده که باردار است و به زودی بچه دار می شود! اما اشاره ای به اینکه پدر بچه اش چه کسی است و از چه کسی باردار است، نکرده

جنجالی به نام بارداری شاخ های اینستاگرامی

سلام نو نوشته: شاید بگویید که این بلاگرها دروغ می گویند که باردار هستند، اما واقعا چه نیازی به دروغ گفتن است ؟ از لحاظ فنی که باردار شدن برای آنها کاری ندارد، از لحاظ بزرگ کردن بچه، بچه دار شدن برای آنها مزیت خیلی خوبی ست. اولا برای آن بچه پیج اینستاگرام جداگانه تاسیس می کنند و کسب درآمد بیشتری انجام می دهند مثل پسر دنیا جهانبخت و مهراد جم که هنوز به دنیا نیامده یک میلیون فالوور دارد.

دوما وقتی آنها مادر شوند فانتزی های بیشتری از زندگی روزانه خود قابل ارائه دارند (ایده های محتوایی بیشتری برای جذب فالوور دارند) پس بچه دار شدن برای آنها یک پیشرفت کاری ست. فقط کارهای مربوط به نگهداری بچه می ماند که همانند همسر میلاد حاتمی یک پرستار استخدام می کنند تا او بچه دار بزرگ کند. پس بچه برای اینها بیشتر شکل یک کالاست تا آنچه در ذهن من وشماست و مادر بودن هم فقط یک عنوان بلاگری ست.

نظرات