اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال راز یک پرونده + داستان و عکس ها و زمان پخش

0

“سریال راز یک پرونده”، مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران به کارگردانی شهرام قدیری و تهیه کنندگی شهرام قدیری و با بازی مهدی امینی خواه در ژانر درام، پلیسی و اجتماعی ساخته شده است. (سریال راز یک پرونده) که به تازگی ساخت آن به پایان رسیده است، حالا قرار است به زودی بر روی آنتن شبکه یک صدا و سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی بازیگران سریال راز یک پرونده با عکس و بیوگرافی و بازیگر نقش و خلاصه داستان سریال رازه یک پرونده …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال راز یک پرونده + داستان و عکس ها و زمان پخش

 

خلاصه داستان

سریال “راز یک پرونده” روایتگر ماجراهای هیجان انگیز به صورت اپیزودیک است. شهرام قدیری در آخرین گفتگوی خود می گوید:”این سریال درباره هفت داستانی است که به انتخاب خودمان و به توصیه معاونت اجتماعی ناجا انتخاب شده است تا به‌صورت نمایشی به تصویر کشیده شود. این کار در حال حاضر در مراحل پایانی تدوین به سر می‌برد. در حقیقت بخش مهم و عمده کار تحویل داده شده و قرار است این هفت اپیزود روزانه از شبکه یک پخش شود.”

خلاصه داستان سریال راز یک پرونده

این سریال بانام قبلی «وسوسه» و «بازپرس» به سفارش اداره هنری معاونت کل نیروی انتظامی (ناجا) تولیدشده است و مجری طرح آن سروش سیماست. شنیده‌ها حاکی از آن است که این سریال قرار است از شبکه یک سیما پخش شود و احتمالا در هفته نیروی انتظامی روی آنتن می‌رود.

 

بیوگرافی بازیگران سریال راز یک پرونده به همراه نقش

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال راز یک پرونده به همراه نقش

 

دیگر عوامل

مشاور کارگردان: حمیدرضا رفائی، دستیار اول کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: سجاد رعیت، مدیر تصویربرداری: محمدرضا اصغری، مدیر صدابرداری: فرزان معاونیان، طراح چهره‌پردازی: دانیال شعاعی، منشی صحنه: ملینا رضایی، طراح صحنه و لباس: شهرام قدیری، عکاس: پیام نصیری، مشاور انتظامی: رضا غلامی، مدیر تولید: سحر حاتمی، مشاور تهیه: صادق حسنی و مدیر تدارکات: مهرداد بابایی.

نظرات