ماجرای سانسور چهره الناز حبیبی در برنامه پیشگو + حواشی و واکنش ها

0

ماجرای سانسور چهره الناز حبیبی در برنامه پیشگو + حواشی و واکنش ها

چهارم مهرماه ۱۴۰۰ برنامه پیشگو میزبان الناز حبیبی بازیگر معروف ایرانی بود که با حواشی و جنجال های زیادی همراه بود و در مدت پخش برزنامه چهره الناز حبیبی نشان داده نشد.

ماجرای سانسور چهره الناز حبیبی در برنامه پیشگو + حواشی و واکنش ها

در قسمت نوزدهم برنامه پیشگو پژمان جمشیدی میزبان الناز حبیبی شد.

در تبلیغ قسمت جدید آمده: در این قسمت از برنامه پیشگو، الناز حبیبی بخشی از اتفاق‌های آینده را پیش‌‌گویی می‌کند و از رویاهایش برای آینده‌ای بهتر برایمان می‌گوید. هم‌چنین حیدو هدایتی در این برنامه حاضر می‌شود تا تعدادی از قطعه‌های معروف خود را به صورت زنده اجرا کند

صبا نوشت: جدیدترین قسمت برنامه پیشگو مطابق با پخش همیشگی از پلتفرم نماوا، با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون منتشر شد.

🔹پس از پخش نوزدهمین قسمت «پیشگو» انتقادهایی از نحوه پخش جدیدترین قسمت این برنامه در فضای مجازی به‌وجود آمد. با تماشای برنامه کاملا متوجه فیلمبرداری متفاوت این قسمت و تلاش برای گم کردن مهمان در تصویر با گرفتن نماهای بسیار دور می‌شویم.

🔹در تمام بخش ابتدایی گفتگوی حبیبی با مجری، مخاطب صورت مهمان را واضح نمی‌بیند و در تمام مدت مهمان رو به مجری و پشت به مخاطب است و این روند تا پایان بخش دوم برنامه ادامه دارد. انتهای برنامه تنها زمانی است که حضور مهمان را به درستی و به صورت واضح در تصویر می‌بینیم که آن هم موقع خداحافظی و تنها چند دقیقه است.

🔹سوالی که برای هر مخاطبی ممکن است ایجاد شود این است که چه چیزی در این قسمت از برنامه باعث این نحوه فیلمبرداری و فرار از نشان دادن مهمان شده است آنهم در حالی که پوشش این بازیگر مشکلی ندارد.

سانسور الناز حبیبی در برنامه پیشگو

واکنش امین تارخ به سانسور جدید پیشگو

امین تارخ: حداقل اسم مهمان را زیرنویس می کردید!
امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون نیز در اعتراض به نوزدهمین قسمت «پیشگو» در یک پست اینستاگرامی نوشت: «مجری برنامه پیشگو هنرمند گرامی پژمان جمشیدی است و میهمان، یک بازیگر… ای کاش حداقل نام میهمان زیرنویس می شد. چرا که چهره ایشان را مطلقا ندیدیم و چنانچه مجری نامشان را ذکر نمی کرد، نمی دانستیم با کدام هنرمند روبرو هستیم! آخر چه لذتی دارد سانسوری که سازندگان برنامه را وادار کند نمای نزدیک از آن مجری و نمای دور از آن‌ میهمان باشد، تنها به دلیل زن بودن؟؟؟ خاصه برای بانویی که بسیار بی حاشیه است. می‌ توان گفت از سیما به صدا رسیدید، فقط!!!»

واکنش کاربران

حتی یکبار دوربین روی صورتشون نرفت! واقعا توهینِ !

****

آخه بنده خدا خلاف کار بوده مگه که نشونش ندن!!!!!!!!!

*****

واقعا اگر میخوان سانسور کنن ار اول بگن مهمان خانوم دعوت نکنید حداقل تکلیف روشن میشه

***

برای چه دعوت میکنی وحرمت میهمان میشکنی

****
دقیقا…من این برنامه رو نمیبینم اما دیشب بخشی رو تصمیم گرفتم ببینم و تعجب کردم که چرا چهره مهمان رو نشون نمیدن….اونوقت عکسش رو روی کاور درشت زدن

معنی این کارا چیه واقعااا

****
منم متوجه شدم که یکبارم دوربین رو صورتشون نرفت اخه چرااا

و …

نظرات