ماجرای آزار جنسی ۵ دانش آموز توسط معلم در اهر چیست؟ + جزئیات

0

ماجرا و جزئیات آزار جنسی ۵ دانش آموز توسط معلم در روستایی از توابع اهر و دستگیری معلم به نام ج الف را در ادامه می خوانید

ماجرای آزار جنسی 5 دانش آموز توسط معلم در اهر چیست؟ + جزئیات

آزار جنسی پنج دانش آموز توسط معلم در اهر و دستگیری معلم

ادعای آزار جنسی و اقدام شیطانی معلم یک روستا از توابع شهرستان اهر توسط خانواده ۵ دانش آموز جنجالی شده و پیگیری مراجع قضایی را در پی داشته است. در حال حاضر این معلم با نام ج.الف در بازداشت بسر می برد

رکنا نوشت: خانواده ۵ دانش آموز اهل روستایی از توابع شهرستان اهر مدعی شدند که فرزندانشان از سوی متهمی که گفته می شود معلم است مورد آزار شیطانی قرار گرفته است.

شهرستان اهر در شوک فرو رفته است.ماجرا از این قرار است که اولین روز مهرماه بعد از به پایان رسیدن ساعت مدرسه ای در روستای گودل از توابع شهرستان اهر،زمانی که دانش آموزان به خانه برگشتند به خانواده های خود اعلام کردند که توسط فردی آشنا به نام ج.الف مورد آزار شیطانی قرار گرفته اند.همچنین اظهارات کودکان که شامل یک دختر و ۴ پسر بودند حاکی از آن بود که آنها متهم آنها را برهنه کرده است.

بازداشت معلم

خانواده ها بعد از اینکه در جریان این ماجرا قرار گرفتند به شدت برافروخته شده و به اتفاق همدیگر سراغ متهم رفتند.گفته می شود متهم در برخورد اولیه با اولیای دانش آموزان ادعا کرده قصد نوازش کودکان را داشته اما خانواده حرف او را نپذیرفته و بر این باور بودند که نوازش کودکان نیازی به برهنه کردن آنها نداشته است.

خانواده این دانش آموزان بلافاصله شکایت خود را در مراجع قضایی به ثبت رساندند و پرونده در شعبه یکم بازپرسی دادسرای اهر گشوده شده است.اما با توجه به اینکه اتهام وارد شده به متهم پرونده در صلاحیت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان آذربایجان شرقی است،به زودی به این مرجع قضایی انتقال خواهد یافت.

گفته می شود متهم معلم است و در حال حاضر بازداشت شده و تحقیقات از او در جریان است.

 

نظرات