تفریحات

بیوگرافی علیرضا ابطحی و همسرش مریم رضایی زوج فسایی عقد در آمبولانس + عکس ها و اینستاگرام

0

بیوگرافی علیرضا ابطحی و همسرش مریم رضایی زوج فسایی عقد در آمبولانس + عکس ها و اینستاگرام

بیوگرافی علیرضا ابطحی و همسرش مریم رضایی زوج جوان فسایی کیست و ماجرای عقد در آمبولانس + عکس ها و اینستاگرام و سوابق علیرضا ابطحی و مریم رضایی عروس و داماد اهل فسا با مصاحبه آنها در ادامه میخوانید

بیوگرافی علیرضا ابطحی و همسرش مریم رضایی زوج فسایی عقد در آمبولانس + عکس ها

بیوگافی علیرضا ابطحی و مریم رضایی زوج فسایی

علیرضا ابطحی تکنسین اورژانس و دانش آموخته رشته پرستاری که حدود یک سال و سه ماه است که در اورژانس فسا مشغول کار هست و همسرش مریم رضایی، دانش آموخته رشته مهندسی پزشکی که به زودی در بیمارستان مشغول بکار می شود.

این زوج اهل فسا در استان فارس هستند که زندگی مشترک خود را به مناسبت روز فوریت‌های پزشکی از داخل آمبولانس با حضور پدر و مادر و نزدیکان عروس و داماد، کادر درمان و نیروهای اورژانس آغاز کردند. فیلم مراسم عقد این زوج کادر درمان در شبکه هایاجتماعی بازتاب گسترده ای داشت و باعث شد تا این عروس و داماد فسایی مشهور شوند.

اینستاگرام زوج فسایی مراسم عقد در آمبولانس

ماجرای مراسم عقد در آمبولانس

علیرضا ابطحی درباره ایده گرفتن مراسم عقد در داخل آمبولانس توضیح داد: ما هفته پیش عقد کردیم و روز عقدمان به صورت تصادفی به روز فوریت‌های پزشکی نزدیک شده بود. روابط عمومی اورژانس فسا که از دوستان نزدیکم هستند، پیشنهاد دادند حالا که به چهل و ششمین سالگرد اورژانس ایران می‌رسیم یک کار متفاوت انجام بدهیم و شروع زندگی‌مان در آمبولانس باشد. من این پیشنهاد را به همسرم گفتم و او وقتی اشتیاق من را دید، قبول کرد که یک عقد جمع وجور در اورژانس داشته باشیم.

بیوگافی علیرضا ابطحی و همسرش مریم رضایی

برای شهرت و دیده شدن نبود

این تازه داماد شیرازی گفت: «فکر نمی‌کردیم مراسم عقدمان این همه دیده شود. آن روز، بچه‌های روابط عمومی فیلم عقد ما را برای خبرگزاری فارس ارسال کردند تا در رسانه‌شان منتشر کنند اما من و همسرم اصلاً تصور نمی‌کردیم در کشور فیلم مراسم‌مان پخش شود. در مراسم عقد، مادر و پدرها و خواهر و برادرهایمان حضور داشتند

تنها دلیلی که نداشتیم و اصلا به آن فکر نکردیم دیده شدن بود. نه من و نه همکاران روابط عمومی اورژانس هیچ دلیلی برای دیده شدن نداشتیم. ما می‌خواستیم قدردانی کوچکی از کادر درمان کرده باشیم و به آن‌ها انرژی بدهیم.

فیلم مراسم عقد در آمبولانس زوج فسایی

بازخوردها و بازتاب فیلم عقد در امبولانس

این فیلم، اول از شبکه استانی و بعد هم از شبکه ۳ تلویزیون پخش شد. بعد از آن بود که همه کانال‌ها، صفحه‌های خبری و غیر خبری فضای مجازی فیلم‌مان را پخش کردند. من و همسرم هم طی دو سه روز گذشته هربار که به سراغ اینستاگرام می‌رفتیم، مدام فیلم خودمان را می‌دیدیم که در جاهای مختلفی منتشر شده است. رئیس اورژانس کشور تماس گرفت و به عنوان هدیه ازدواج‌مان کمک هزینه خرید وسایل منزل را به ما داد که اول زندگی کمک‌مان می‌کند.

همسرم پیش از ازدواج گفته بود دوست دارد اولین سفر زندگی مشترک‌مان، سفر به مشهد باشد. جالب این‌جاست که مدیر اورژانس فسا هم به صورت اتفاقی این هدیه را به ما داد و من و همسرم به زودی به مشهد می‌آییم.»

منبع مصاحبه: خراسان

نظرات