تفریحات

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم دختری با لباس ارغوانی + خلاصه داستان و عکس ها

0

“فیلم دختری با لباس ارغوانی″، فیلم ایرانی به کارگردانی خداداد جلالی و تهیه کنندگی محمد نشاط است. این فیلم محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر درام، اجتماعی و رمانتیک ساخته شده است. فیلم دختری با لباس ارغوانی که مراحل ساخت آن به تازگی شروع است، حالا قرار است به زودی به صورت عمومی اکران شود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن و اسامی و همه نقش ها …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم دختری با لباس ارغوانی + خلاصه داستان و عکس ها

 

خلاصه داستان

فیلم “دختری با لباس ارغوانی” روایتگر مفهمومی متفاوت از عشق است. خداداد جلالی در آخرین گفتگوی خود، درباره مضمون و حال و هوای داستان فیلم جدید خود گفت: “دختری با لباس ارغوانی» سومین فیلم از سه‌گانه‌ای سینمایی با مضمون عاشقانه است.

خلاصه داستان فیلم دختری با لباس ارغوانی

«بچه‌ای با جوراب قرمز» و «زنی با ارابه چوبی» دو فیلم دیگر این عاشقانه به ترتیب روایتگر عشق فرزند به مادر و عشق یک زوج جوان بود و حالا در قسمت سوم فیلم تعریف دیگری از مفهوم عشق را روایت خواهیم کرد.”

دانلود فیلم دختری با لباس ارغوانی

وی درباره خلاصه داستان فیلم جدید خود گفت: “بخش عمده فیلم در یک اتوبوس در حال حرکت فیلمبرداری می‌شود. اتوبوسی که به سوی مقصدی نامعلوم در حال حرکت است و در بین راه مسافرانی را با خود همراه می‌کند. هر یک از مسافران در زمانی نامعلوم داستانی مشترک دارند و در حین سفر با روایتی مواجه می‌شویم که گویا برای تمام شخصیت‌ها آشناست… .”

 

اسامی بازیگران فیلم دختری با لباس ارغوانی به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم دختری با لباس ارغوانی به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: خداداد جلالی، تهیه‌کننده: محمد نشاط، مدیر تولید: مجید منفرد، مدیر پروژه: مهران قدکچیان، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، صدابردار: عباس رستگاری‌پور، طراح مویسقی متن: داریوش تقی‌پور، طراح حرکات موزون: زهرا شعبان‌نژاد، امور مالی: حمیدرضا نوری، طراح صحنه و لباس: اسماعیل مقصودی، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: حسین پوراسماعیلی، دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: جاودان زرین، دستیار دوم کارگردان: سمیه سنقری، دستیار برنامه‌ریز: یگانه منفرد، مدیر تدارکات: مهدی شاهمرادی، مجری طرح: موسسه هزاره هنر هفتم.

نظرات