شاهین ناصری کیست و علت فوت و مرگ او در زندان چه بود؟ +عکس

0

شاهین ناصری یکی از محکومان در ندامتگاه تهران بزرگ است که در زندان فوت کرد شاهین ناصری کیست عکس و بیوگرافی و ماجرای فوت در زندان با عکس و سوابق و علت پرونده و جرایم و علت محکومیت وی و پاسخ اداره کل زندان ها درباره مرگ وی در زندان را بخوانید

شاهین ناصری کیست و علت فوت و مرگ او در زندان چه بود؟ +عکس

شاهین ناصری کیست و علت فوت و مرگ او در زندان چه بود؟ +عکس

شاهین ناصری یکی از محکومان در ندامتگاه تهران بزرگ است که در زندان فوت کرد. او به جرم کلاهبرداری حرفه‌ای با ۸ سابقه بازداشت به اتهام کلاهبرداری و جعل و استفاده از سند مجعول و محکومیت متعدد قضایی در استان‌های مختلف در همین عناوین بوده است.

ایلنا نوشت: در پی فوت یکی از محکومان در ندامتگاه تهران بزرگ، روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

توضیحات روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران

محکوم علیه،شاهین ناصری که به دلیل ارتکاب جرایمی از قبیل کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول در حال سپری کردن دوران محکومیت خود بوده است، به بهداری زندان مراجعه نموده و اقدامات درمانی توسط پزشک متخصص طب اورژانس انجام می‌گیرد.

بنابر گزارش بهداری ندامتگاه، با توجه به شرایط اورژانسی بیمار، فورا در محل بهداری ندامتگاه، عملیات احیاء (ماساژ قلبی، تنفس مصنوعی و تزریق اپی نرفین و فیکس IV Line) به مدت ۴۵ دقیقه انجام می‌گیرد که علی رغم تلاش‌های فراوان کادر درمان، زندانی مورد اشاره فوت می‌کند.

علت دقیق فوت

در این اطلاعیه تاکید شده است، علت تامه فوت شاهین ناصری در پزشکی قانونی در دست بررسی است و متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است، نامبرده کلاهبرداری حرفه‌ای با ۸ سابقه بازداشت به اتهام کلاهبرداری و جعل و استفاده از سند مجعول و محکومیت متعدد قضایی در استان‌های مختلف در همین عناوین بوده است.

نظرات